Інструктори в місті Чернівці

Олена Васильчишина

Сертифікований тренер WaterBaby Олена Васильчишина ― сформуйте звичку у дитини вести здоровий спосіб життя. Навчіть малюка бути щасливим. Олена реалізувала себе як любляча дружина і мама двох дітей,...

Переглянути м. Чернівці
+38 097 30 99 770

Користь раннього плавання в Чернівцях

Кожна мама мріє, щоб її маля було здорове. З самого народження немовляти батьки задумуються про фізичний розвиток своєї дитини. Одним із найкращих способів загартувати малюка є раннє плавання, оскільки саме плавання гармонійно впливає на всебічний розвиток дитини.

При регулярних заняттях плаванням зміцнюється опорно-руховий апарат, розвивається моторика і координація, покращується кровообіг, зміцнюється нервова система. У дитини збільшується обсяг легень, що є профілактикою захворювань дихальних шляхів. Крім цього, раннє плавання ‒ це чудовий спосіб для зміцнення імунної і серцево-судинної систем. Слід зазначити, що заняття плаванням впливає не лише на здоров'я, а і на розвиток особистісних якостей дитини, таких як дисциплінованість, сміливість, рішучість і самостійність.

Дитячий тренер з плавання в м. Чернівці

Якщо батьки планують відвідувати з дитиною басейн, радимо розпочати із плавання у домашній ванні. Це буде зручно і комфортно для Вас, а також корисно і продуктивно для Вашого малюка. Починати заняття плаванням немовлятам можна одразу, щойно заживе пупкова ранка. Це орієнтовно 2-3 тижні життя.

Для раннього плавання у домашній ванні Вам знадобиться підтримка спеціаліста – дитячого тренера з малючкового плавання, який розповість, покаже та ознайомить Вас з усіма тонкощами поводження дитини у воді, а саме про те, що:

  • температура води у ванні має становити 35° - 37°. Надто холодна чи надто гаряча вода не лише зашкодить дитині, а й може налякати немовля;
  • не варто чистити ванну, у якій плаватиме дитина, хімічними засобами. Обмежтеся  содою та господарським милом;
  • не слід додавати у воду жодних другорядних засобів, оскільки під час занять дитина у будь-якому разі наковтається трохи води. І краще нехай це буде звичайна чиста вода.

Малючкове плавання для дітей в м. Чернівці

Якщо Ваше немовля вже познайомилося з раннім плаванням у домашній ванні і Ви особисто переконалися, що малюк отримує задоволення від занять у воді, слід неодмінно записати дитину на малючкове плавання у басейн. Для цього батькам слід освоїти декілька практичних порад:

1. Позитивний результат малючкового плавання та ефективність навчання залежить від періодичності занять. Часті відвідування басейну забезпечують більший результат, аніж заняття, що проводяться довше, але рідше.

2. Не поспішайте залишати дитину на перших заняттях. Присутність одного із батьків

надасть можливість малюку швидше адаптуватися до нової обстановки, нових звуків та оточення, а ще краще – це записатися на групові заняття та отримувати задоволення від уроків разом з дитиною.

3. Не забувайте, що сльози малюка не означають завершення заняття, це означає лише те, що тренеру потрібно використати інший ключик до вашої дитини. Досвід та знання інструктора допоможуть зробити все максимально правильно, щоб в подальшому отримати хороший результат та позитивні емоції.

4. Пам’ятайте, що за перші заняття ваш малюк може не відразу захотіти робити всі вправи, він не попливе та не почне пірнати у ході першого заняття. Мета тренера - пристосувати дитину до водного середовища, а вже далі лише малюк вирішить, якими темпами йому зручно освоювати нові вміння.

5. Довіртеся досвіду та знанням інструктора, оскільки він добре знає про те, що:

  • починати заняття необхідно без поспіху, а особливо тоді, якщо у дитини водобоязнь;
  • необхідно бути спостережливим, адже уміння тренера вчасно помітити готовність дитини до освоєння нових, більш складних рухів і дій забезпечує хорошу продуктивність занять;
  • не варто зациклюватися на одних і тих же завданнях, адже виконання вправи автоматично закінчується тоді, як тільки дитина втрачає до неї інтерес;
  • потрібно часто хвалити малюка, щоб дитина могла усвідомити свої досягнення.