Про Waterbaby®

Центр груднічкового плавання

Основний прояв турботи кожної свідомої мами - це бажання забезпечити своє маля всім необхідним для здорового та гармонійного розвитку. Заняття раннім плаванням є одним із найефективніших шляхів досягти цієї мети, адже здійснює вагомий вплив на всі системи організму людини.

Вода - унікальне середовище для всебічного фізичного розвитку та попередження захворювань.

Центр груднічкового плавання Waterbaby

Впродовж 9 місяців вагітності дитина розвивається у материнському лоні і аж до самого народження немовля оточує вода. Для малюка - це звичне та комфортне середовище. Важливо підтримати цей зв’язок дитини з водою, адже науковцями доведено, що рефлекси плавання зберігаються ще кілька тижнів після народження, а водні процедури сприяють здоров’ю та загартовуванню імунної системи малюка.

До того ж, плавання та пірнання дає можливість займатися загартовуванням з такого раннього віку. Waterbaby - перша і наразі єдина система шкіл раннього плавання в Україні, яка отримала визнання європейського рівня. Засновником школи, головним тренером є Юлія Собуцька. Маючи медичну та педагогічну освіту, вона вичерпно дослідила тему малючкового плавання та захистила дипломну працю на тему: “Вплив раннього плавання на розвиток дитини” та втілила здобуті знання на практиці.

Waterbaby - школи раннього плавання

Згодом методику Юлії гідно оцінили та підтримали викладачі малючкового плавання Szkoła pływania Bobo Swim у сусідній Польщі. А Bruno Baudouin - Президент Федерації з малючкового плавання Франції - був приємно вражений підходом Юлії Собуцької до навчання ранньому плаванню та досягненнями її вихованців.

Торгова марка WaterBaby® пропонує Вам вчасно та надійно зайняти цікаву й ексклюзивну нішу – стати ПЕРШИМ професійним інструктором із малючкового плавання у своєму місті. Зробіть цей крок просто зараз – придбайте франшизу та кардинально змініть своє життя. Адже, саме Ви одержите славу, гроші та задоволення.

Авторськими методами акватренувань з Вами поділиться інструктор міжнародного класу, незмінний організатор Всеукраїнських змагань з груднічкового плавання – Юлія Собуцька. Вона прилетить із Франції, щоб передати Вам не лише теорію, а й власну практику, яку відшліфувала до європейського рівня та світових стандартів.

Коли Ви станете її послідовником, то одержите методичні рекомендації, відео-уроки, а також сертифікат міжнародного зразка. Тож не втратьте ексклюзивну можливість оволодіти новим і прибутковим фахом – станьте професійним інструктором із малючкового плавання торгової марки WaterBaby®.

3 кроки для відкриття бізнесу
Крок 1
Зареєструватись
Крок 2
Пройти курси
Крок 3
Почати тренувати