Інструктори в місті Березне

Наталія Шаблевська

Сертифікований тренер Water Baby Наталія Шаблевська ― бачити позитивний результат своєї праці – найвища винагорода. Здається, ще вчора Наталія була просто успішною людиною, просто незалежною жі...

Переглянути м. Березне
+380671442126

Вода – це природне середовище для немовлят, адже малеча генетично запрограмована так, що може плавати відразу із народження, при цьому не захлинаючись. То ж плюхатися у домашній ванні можна уже після двох тижнів життя, але щоб зробити все вірно та не нашкодити дитині, необхідно запросити на індивідуальні заняття сертифікованого тренера з малючкового плавання, який добре знається у своїй справі.
 

Беззаперечними перевагами плавання у домашній ванні є те, що  не потрібно нікуди їздити, досить зайти у ванну, в чистоті якої Ви впевнені. Займатися плаванням у ванні можна в будь-який слушний для Вас час, попередньо узгоджений з тренером. Ви маєте можливість самостійно регулювати як температуру води, так і контролювати якість води (встановити фільтр або пом'якшити воду за допомогою солі або масла). Плавання у ванні допоможе плавно підготувати Вашу дитину до басейну.
Як тільки малюку виповнилося три місяці, його сміливо можна записувати на малючкове плавання у басейн в м. Березне, в якості та умовах якого можна бути впевненим на сто відсотків. На першому занятті важливо все зробити правильно і не налякати дитину, а тому Вам знадобиться допомога фахівця з раннього плавання. Тренер віднайде індивідуальний підхід до кожної дитини та вірно підбере фізичні навантаження і вправи, а тому батькам не варто хвилюватися. Залишається лише одне – це обрати вид занять, до яких слід віднести:

  • індивідуальні заняття дитини з тренером;
  • групові заняття (п’ять малюків);
  • заняття дитини з одним із батьків (мамою або татом) під керівництвом тренера.

При плаванні з немовлятами мова йде про гімнастику у воді, а от саме навчання плаванню починається з 4-5 років.
Тренер навчить Вашого малюка любити воду, позбутися страхів, вивчити і повторювати основні рухи та правила, а також поділиться досвідом та навиками із батьками.
Користь раннього плавання
Раннє плавання сьогодні – це доступний і результативний спосіб оздоровити та загартувати Вашу дитину, оскільки під час занять у воді в малюка розробляються легені, формується постава, зміцнюються м’язи, краще стає працювати серцево-судинна система та покращується інтелектуальний розвиток. У воді малюк розслабляється та заспокоюється, вчиться керувати диханням, пірнати, самостійно рухатися у воді, а також отримує позитивні емоції від спілкування з іншими дітками.
Діти, які регулярно відвідують басейн, мають сильніший імунітет, більш витривалі, здатні краще протистояти зовнішнім шкідливим факторам та менше схильні до простудних захворювань. Важливе значення під час занять має спілкування малят між собою. Дитина з цікавістю спостерігає за оточуючими і намагається повторити їхні рухи.
На думку психологів, під час занять у воді в дитини розвиваються такі важливі якості, як цілеспрямованість, рішучість, наполегливість, сміливість і дисципліна.
Заняття в басейні дозволять поєднати Вам і Вашим діткам приємне з корисним, тому що раннє плавання – це не лише здорова, активна та розвинена дитина, а й міцна та дружня родина. Хвилини у воді є особливими для дитини тоді, коли батьки беруть участь  у заняттях. Своєю присутністю рідні дарують малюку відчуття близькості та задоволення від спілкування. Участь батьків допоможе дитині швидше пристосуватися до водного середовища, навчить немовля довіряти та отримувати підтримку не лише від мами чи тата, а й від тренера.
Саме батьки в змозі подарувати своїй дитині можливість познайомитися з методикою раннього плавання, виробити звичку у малюка вести  цікавий, активний та здоровий спосіб життя, який приноситиме не тільки користь, а й задоволення.