Школи в місті Київ

Лілія Мірасова

Інструктор WaterBaby Лілія Мірасова ― поєднання досвіду, знань та наполегливості Вона пройшла через всі етапи росту: від мами, яка експериментує, до інструктора з плавання для немовлят, який доскон...

Переглянути м. Київ
093 154 47 97
Людмила Рихлик

Немає вищого покликання, ніж бути корисним і потрібним людям. Кожен спеціаліст, дотичний до сфери педіатрії і роботи з дітьми, зобов'язаний бачити в своїй справі перш за все покликання - і саме з...

Переглянути м. Київ
097 620 81 13
Наталія Лихіцька

Акватренер Наталія Лихіцька: любов до плавання на все життя Наталія з дитинства любила плавати, вона займалася в спортивній школі з 6 років, має  розряд КМС на дистанції 200 брасом. Коли після...

Переглянути м. Київ
0687396522
Юлія Нікітіна

Юлія Нікітіна: здійснила свою мрію стати інструктором з раннього плавання, щоб допомогти здійснювати мрії іншим Юлія довгий час спостерігала за відомою блогеркою-інструктором з плавання для малят, за...

Переглянути м. Київ
073 77 33 771
Валентина Пахолюк

Акватренер Валентина Пахолюк: поєднала два захоплення в улюблену справу! Вона завжди любила воду та отримувала величезне задоволення від спілкування з дітьми. Тому й не дивно, що професія інструкто...

Переглянути м. Київ
093 521 04 54
Вікторія Піхуля

Акватренер Вікторія Піхуля: хоче зробити плавання доступним всім дітям, незалежно від фізичних можливостей Вона досвідчений тренер з плавання для дітей, який постійно прагне вдосконалення. Вікторія...

Переглянути м. Київ
067 744 7346
Анастасія Гноєвая

Акватренер Анастасія Гноєвая: прагне допомогти кожній мамі пройти шлях усвідомленого батьківства Вона з раннього дитинства займалася акробатикою та бачила своє майбутнє у великому спорті. Але склад...

Переглянути м. Київ
096 809 27 95
Ірина Щуренко

Що відрізняє професіонала своєї справи від людини, яка просто добре робить свою роботу? У першому випадку є колосальне задоволення від самого процесу, а не лише від результату. І щоб стати професіонал...

Переглянути м. Київ
097 191 25 18
Світлана Гарюгіна

Акватренер Світлана Гарюгіна: від плавання «для себе» до бажання змінювати світ, даруючи дітям радість від тренувань в басейні. Світлана завжди дуже любила воду і плавала, щоб покращити с...

Переглянути м. Київ
067 321 00 98
Наталия Башкирова

Наталія Башкирова: мама-інструктор, яка перевірила користь раннього плавання на власному досвіді Вона педагог та філолог за освітою, тому знає як ладнати з дітьми. Але інструктором з малючкового плав...

Переглянути м. Київ
097 937 07 07
Аліна Хомюк

Не бачить жодної причини для батьків не займатися з малюком раннім плаванням. І пропонує почати з домашньої ванни. Вода - знайома стихія для тренера Аліни Хомюк: понад 8 років вона професійно займа...

Переглянути м. Київ
+380937863907

Плавання немовлят в басейні стає все більш популярним в Україні. Сучасні батьки отримують перевірену інформацію про те, яку користь приносить раннє плавання Київ в цьому питанні один з найбільш успішних міст. Тут точно знайдеться хороший дитячий тренер з плавання, який може займатися з малюком з перших днів життя.

Інструктор малючкового плавання

В інтернеті ви знайдете багато інформації про те, як вчити плавати немовля. Але чи можна довіряти всіма джерелами, і чи вистачить вам сил і часу самостійно розібратися в такому складному питанні?

Раннє плавання, користь якого не викликає сумнівів - це перш за все правильний всебічний розвиток малюка. Досвідчений акватренер повинен не просто знати стилі плавання, вони малюкові ще не потрібні. Вам необхідно знайти фахівця, який відповідає дуже багатьом вимогам:

  • пройшов спеціальне навчання, що підтверджується відповідними документами;
  • досконало знає нюанси раннього плавання та може знайти індивідуальний підхід до дитини;
  • підкаже молодим батькам, як правильно купати немовля перший раз;
  • займається з новонародженими з віку двох тижнів в домашній ванні;
  • знає, де знайти хороший басейн для малюків.

Відгуки інших батьків допоможуть вам визначитися, який тренер з плавання для немовлят Київ вважає найкращим. Безсумнівно, це буде сертифікований інструктор школи Water Baby.

Багато батьків задаються питанням, з якого віку можна водити дитину в басейн. Але при цьому втрачають важливий момент: плавання починається з першого купання новонародженого. Уже з перших днів вам потрібні під рукою контакти інструктора, який підкаже, як зробити все правильно. Адже найголовніше - подарувати дитині любов до водної стихії.

Групові заняття в басейні для дітей

Починаючи з трьох місяців можете сміливо "виходити в люди" з малюком, і жителям столиці в цьому питанні дуже пощастило: плавання Київ завжди робив популярним і доступним заняттям. Плавання для немовлят - це інклюзивне заняття, протипоказань якому практично не існує. Тому головне - ваше бажання і гарний настрій малюка.

Практично всі дитячі басейни в Києві відповідають санітарним нормам, а імунна система малюка стає міцнішою від занять плаванням. Не варто хвилюватися, що дитина почне хворіти через відвідування басейну. Це поширений міф в основі якого немає реальних фактів.

Існує кілька правил, яким повинен відповідати басейн для немовлят. Київ може похвалитися великою кількістю таких закладів. Наведемо кілька ідеальних параметрів.

  1. Ідеальна температура повітря 29 градусів, малюкові буде комфортно відвідувати такий басейн раннього плавання - це перш за все приємні відчуття для дитини.
  2. Ідеальна температура води для перших занять 30 - 32 градуси, поступово її можна знижувати до 28 градусів.
  3. Ідеальна глибина 1 - 1,2 метра, але в дрібному басейні до 60 см теж зручно проводити малючкове плавання. Київ пропонує вдосталь таких басейнів для всіх бажаючих.

Важливі комфортні умови для мами і дитини, робота цілий рік, а не тільки в опалювальний сезон, чистота води навіть не підлягає обговоренню. Радує той факт, що такий басейн для дітей Київ може запропонувати в кожному районі.

Вибирайте найзручніший варіант, і приступайте до веселого спілкування і правильного раннього розвитку дітей. Групові заняття в басейні сприяють соціалізації дітей, і дають можливість активним мамам комфортно відчувати себе в декреті. Це прекрасна можливість зав'язати теплі стосунки, які нерідко переростають в міцну дружбу.

Знайдіть свій ідеальний дитячий басейн Київ для цього дуже зручне місто. Вам пощастило.

Індивідуальні уроки плавання Київ та околиці міста

Деякі батьки не хочуть займатися в групах, а віддають перевагу індивідуальним заняттям малюка в басейні. Слід відразу зазначити, що медичних показань для такого рішення не існує.

Методика раннього плавання передбачає заняття мами (або тата) з дитиною. Так малюк почуває впевненість і відкрито йде назустріч новим відчуттям. Але якщо батьки з якихось причин не можуть занурюватися в воду з дитиною, інструктор проводить заняття лише з малюком. По-іншому просто не вийде. Ви обов'язково знайдете хорошого акватренера, навчання плаванню дітей Київ показує на високому рівні.

Перші відвідини басейну можна починати з індивідуальних уроків, так інструктор знайде підхід до мами і малюка і навчить батьків правильно виконувати всі вправи. Але вже через кілька занять можете сміливо приєднуватися до групи. Раннє плавання для дітей Київ перетворює в доступний і корисний розвиток, що давно вже практикується у всіх розвинених країнах Європи.

Очікування малюка - прекрасна пора, використовуйте його на всі сто. Вибирайте свій ідеальний басейн для новонароджених, Київ пропонує багато варіантів, шукайте сертифікованого інструктора малючкового плавання. Так ви не втратите дорогоцінний час.

Досвідчених інструкторів школи Water Baby дуже радує те, що плавання для немовлят Київ зустрічає "на ура". Так ми легко виховаємо нове покоління, здорове і відкрите, без дитячих страхів і проблем у дорослому житті.