Інструктори в місті Київ

Юлія Савочкіна

Акватренер Юлія Савочкіна ― успішний шлях від мами до інструктора Її історія почалася відразу після народження сина. На той час Юлія проживала в Рівному, де прямо в роддомі побачила рекламу школи г...

Переглянути м. Київ
+380 (50) 931 66 08
Валентина Пахолюк

Акватренер Валентина Пахолюк: поєднала два захоплення в улюблену справу! Вона завжди любила воду та отримувала величезне задоволення від спілкування з дітьми. Тому й не дивно, що професія інструкто...

Переглянути м. Київ
093 521 04 54
Ірина Щуренко

Що відрізняє професіонала своєї справи від людини, яка просто добре робить свою роботу? У першому випадку є колосальне задоволення від самого процесу, а не лише від результату. І щоб стати професіонал...

Переглянути м. Київ
097 191 25 18

Плавання немовлят в басейні стає все більш популярним в Україні. Сучасні батьки отримують перевірену інформацію про те, яку користь приносить раннє плавання Київ в цьому питанні один з найбільш успішних міст. Тут точно знайдеться хороший дитячий тренер з плавання, який може займатися з малюком з перших днів життя.

Інструктор малючкового плавання

В інтернеті ви знайдете багато інформації про те, як вчити плавати немовля. Але чи можна довіряти всіма джерелами, і чи вистачить вам сил і часу самостійно розібратися в такому складному питанні?

Раннє плавання, користь якого не викликає сумнівів - це перш за все правильний всебічний розвиток малюка. Досвідчений акватренер повинен не просто знати стилі плавання, вони малюкові ще не потрібні. Вам необхідно знайти фахівця, який відповідає дуже багатьом вимогам:

  • пройшов спеціальне навчання, що підтверджується відповідними документами;
  • досконало знає нюанси раннього плавання та може знайти індивідуальний підхід до дитини;
  • підкаже молодим батькам, як правильно купати немовля перший раз;
  • займається з новонародженими з віку двох тижнів в домашній ванні;
  • знає, де знайти хороший басейн для малюків.

Відгуки інших батьків допоможуть вам визначитися, який тренер з плавання для немовлят Київ вважає найкращим. Безсумнівно, це буде сертифікований інструктор школи Water Baby.

Багато батьків задаються питанням, з якого віку можна водити дитину в басейн. Але при цьому втрачають важливий момент: плавання починається з першого купання новонародженого. Уже з перших днів вам потрібні під рукою контакти інструктора, який підкаже, як зробити все правильно. Адже найголовніше - подарувати дитині любов до водної стихії.

Групові заняття в басейні для дітей

Починаючи з трьох місяців можете сміливо "виходити в люди" з малюком, і жителям столиці в цьому питанні дуже пощастило: плавання Київ завжди робив популярним і доступним заняттям. Плавання для немовлят - це інклюзивне заняття, протипоказань якому практично не існує. Тому головне - ваше бажання і гарний настрій малюка.

Практично всі дитячі басейни в Києві відповідають санітарним нормам, а імунна система малюка стає міцнішою від занять плаванням. Не варто хвилюватися, що дитина почне хворіти через відвідування басейну. Це поширений міф в основі якого немає реальних фактів.

Існує кілька правил, яким повинен відповідати басейн для немовлят. Київ може похвалитися великою кількістю таких закладів. Наведемо кілька ідеальних параметрів.

  1. Ідеальна температура повітря 29 градусів, малюкові буде комфортно відвідувати такий басейн раннього плавання - це перш за все приємні відчуття для дитини.
  2. Ідеальна температура води для перших занять 30 - 32 градуси, поступово її можна знижувати до 28 градусів.
  3. Ідеальна глибина 1 - 1,2 метра, але в дрібному басейні до 60 см теж зручно проводити малючкове плавання. Київ пропонує вдосталь таких басейнів для всіх бажаючих.

Важливі комфортні умови для мами і дитини, робота цілий рік, а не тільки в опалювальний сезон, чистота води навіть не підлягає обговоренню. Радує той факт, що такий басейн для дітей Київ може запропонувати в кожному районі.

Вибирайте найзручніший варіант, і приступайте до веселого спілкування і правильного раннього розвитку дітей. Групові заняття в басейні сприяють соціалізації дітей, і дають можливість активним мамам комфортно відчувати себе в декреті. Це прекрасна можливість зав'язати теплі стосунки, які нерідко переростають в міцну дружбу.

Знайдіть свій ідеальний дитячий басейн Київ для цього дуже зручне місто. Вам пощастило.

Індивідуальні уроки плавання Київ та околиці міста

Деякі батьки не хочуть займатися в групах, а віддають перевагу індивідуальним заняттям малюка в басейні. Слід відразу зазначити, що медичних показань для такого рішення не існує.

Методика раннього плавання передбачає заняття мами (або тата) з дитиною. Так малюк почуває впевненість і відкрито йде назустріч новим відчуттям. Але якщо батьки з якихось причин не можуть занурюватися в воду з дитиною, інструктор проводить заняття лише з малюком. По-іншому просто не вийде. Ви обов'язково знайдете хорошого акватренера, навчання плаванню дітей Київ показує на високому рівні.

Перші відвідини басейну можна починати з індивідуальних уроків, так інструктор знайде підхід до мами і малюка і навчить батьків правильно виконувати всі вправи. Але вже через кілька занять можете сміливо приєднуватися до групи. Раннє плавання для дітей Київ перетворює в доступний і корисний розвиток, що давно вже практикується у всіх розвинених країнах Європи.

Очікування малюка - прекрасна пора, використовуйте його на всі сто. Вибирайте свій ідеальний басейн для новонароджених, Київ пропонує багато варіантів, шукайте сертифікованого інструктора малючкового плавання. Так ви не втратите дорогоцінний час.

Досвідчених інструкторів школи Water Baby дуже радує те, що плавання для немовлят Київ зустрічає "на ура". Так ми легко виховаємо нове покоління, здорове і відкрите, без дитячих страхів і проблем у дорослому житті.