Наша школа

Акватренер Юлія Савочкіна

Акватренер Юлія Савочкіна ― успішний шлях від мами до інструктора

Її історія почалася відразу після народження сина. На той час Юлія проживала в Рівному, де прямо в роддомі побачила рекламу школи груднічкового плавання WaterBaby.

Як турботлива матуся Юлія пройшла через всі етапи: здивування, запитання, обережну спробу та неймовірне захоплення. Вона бачила яке задоволення приносять ці заняття синочку Олексію, дитина розвивалася на очах. Мами проводять з малюком кожну секунду, тому звикають до дитини та не помічають прогресу. Але раннє плавання виявилось для Юлі та її сина справжньою пригодою, де кожного заняття відкривалося щось нове: дивовижна стихія води. Відчувши величезне задоволення дитини від занять, Юля не захотіла зупинятися, вона просто не могла попрощатися з новим хобі. Тому й продовжила шлях до сертифікованого інструктора. Тепер Юля живе та розвиває плавання для немовлят у Харкові.

 

Юлія навчалася на інструктора з груднічкового плавання, коли була вдруге вагітною. Тепер вона вже знала, наскільки це класно. Вже без жодних сумнівів мама-акватренер привчала свою маленьку донечку до води з перших днів. Маша дуже любить воду, пірнає із величезним задоволенням, з нетерпінням чекає кожного заняття. Юля не з теорії знає про користь раннього плавання для немовлят, її діти активні та життєрадісні, практично не хворіють і швидко розвиваються.

Вона ретельно перевірила інноваційну методику груднічкового плавання Юлії Собуцької на власному досвіді, тому знає про всі хвилювання молодих матусь. Вміє легко та невимушено зацікавити малюка, відкрити радість занурення у воду без сліз та плачу.

Переїзд у нове місто став для Юлі черговою сходинкою для зростання, адже знайти сертифікованого інструктора з раннього плавання у Харкові не просто. Це був наче знак долі: варто наполегливо продовжувати обраний шлях та розвивати школу груднічкового плавання WaterBaby саме тут.

Молода активна мама встигає все, вона невтомно поспішає в кожен дім, щоб познайомити немовлят з водою з раннього віку. Дуже часто молоді батьки звертаються з питанням, як правильно купати дитину вперше. А коли немовляті виповнюється два тижні час починати справжні тренування в домашній ванні. З Юлією це легко і просто, для неї кожен малюк особливий, вона не просто добре знає свою справу, вона живе своєю роботою.

Юля щаслива, що знайшла свій справжній шлях в житті, що докладає свою невтомну енергію до такої важливої справи: виховання майбутніх геніїв. Ранній розвиток має фундаментальний вплив на формування особистості, а груднічкове плавання закладає здорову основу.

Саме тому Юлія Савочкіна офіційний представник Міжнародної Федерації інструкторів малючкового плавання у Харкові з нетерпінням чекає на вас. Записатися на заняття можна за телефоном +380 (50) 931 66 08. Не гайте часу, подаруйте вашому малюку радість веселого занурення у воду.

 

Інструктор раннього плавання Юлія Савочкіна: “Я тренер, але перш за все я МАМА. Мама, яка знає, що немає нічого важливішого, ніж здоров'я дитини. Мама, яка розуміє всі хвилювання та тривоги батьків. Мама, яка відчуває, що все найкраще потрібно дати малюку з моменту народження.”

 

Проведено занять 2459.

Юлія Савочкіна
Наша адреса
м. Київ
Запис по телефону
+380 (50) 931 66 08
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Додати відгук


Відгуки


Юлия очень внимательная и приятная. Занятия проходят на позитиве. Интересно не только малышке, но и мне. Ходим с удовольствием. Спасибо за вашу работу и профессионализм.
Наталия
Наша Юлечка, тренер с высоким уровнем профессиональной подготовки, умеет найти индивидуальный подход к каждому ребенку, очень терпелива и внимательна. На ее занятиях интересно и детям и мамам
Анна
Юля очень хороший тренер!) на занятиях всегда прекрасная атмосфера)
Катерина Гудимова