Інструктори в місті Тернопіль

Олена Батрак

Акватренер Олена Батрак - після марних пошуків інструктора для свого новонародженого сина вирішила стати першою в місті! Про те, що малючкове плавання - чи не найперший засіб при дисплазії у малюкі...

Переглянути м. Тернопіль
+380689051862
Таня Винничук

Тренер WaterBaby Тетяна Винничук ― поєднання власного досвіду та гармонійного підходу Вона перш за все мама, яка шукала найкраще для свого малюка. Таня з дитинства дуже любила воду та займалася пла...

Переглянути м. Тернопіль
+380977316220

Ви вже, мабуть чули, про плавання для немовлят в басейні. Все більше активних молодих батьків захоплюються цією методикою всебічного раннього розвитку дітей. Якщо в минулому століття це виглядало, як екстрим, то сьогодні групові заняття в басейні для дітей від трьох місяців ― цілком звичне явище.

Дитячі басейни в Тернополі також пропонують таку послугу, але починати можна ще раніше: з двох тижнів в домашній ванні. Сертифікований інструктор малючкового плавання прийде до вас додому і навчить бути тренером для своєї дитини. Роль батьків у методиках раннього розвитку немовлят надзвичайно важлива, бо, тільки через довіру до найрідніших, дитина може безпечно відкривати для себе цей великий світ.

Раннє плавання користь і протипоказання

Першопроходцями малючкового плавання стали батьки, діти яких потребували особливого підходу до раннього розвитку. Такі випадки були не поодинокі, тому поступово педіатри почали розглядати басейн для новонароджених, як додатковий стимул для правильного фізичного та емоційного розвитку малюків. А роки спостережень дали можливість пояснити користь раннього плавання з наукової точки зору.

Слід розрізняти професійне плавання для дітей та малючкове плавання. Підготовка до майбутніх спортивних досягнень починається зі шкільного віку. Розвиток спортивного плавання Тернопіль та інші міста нашої країни заохочують через мережу спортивних шкіл державної та приватної форми власності. Тут школярі опановують різні техніки плавання, готуються до змагань, вчаться перемагати і програвати.

Малючкове плавання не передбачає норм та стандартів, до яких повинна прагнути дитина. Це перш за все методика всебічного раннього розвитку, яка має позитивний вплив на весь організм, вчить дитину розслаблятися, передбачає задоволення від самого процесу.

Користь плавання для немовлят Тернопіль, як справжнє європейське місто, оцінює за наступними параметрами:

 • профілактика плоскостопості, сколіозу, укріплення м'язового корсета без перевантаження;
 • легкий приємний гідромасаж, особливо корисний для дітей з гіпертонусом;
 • позитивний вплив на розвиток дихальної системи, басейн для малюків дає можливість тренувати легені;
 • тренування роботи серцево-судинної системи;
 • укріплення імунітету;
 • позитивний вплив на нервову систему;
 • здоровий сон та прекрасний апетит малюка після того, як він відвідав басейн для немовлят.

Саме за такими показниками можна контролювати та вимірювати вплив раннього плавання на вашу дитину. А процес плавання буде виглядати, мов захоплива гра, яка дуже подобається малюку.

Перш, ніж починати раннє плавання Тернопіль та його педіатри радять пройти лікарський огляд. Батьки повинні впевнитись, що дитина здорова та немає протипоказань до активних занять. Без медичної довідки відвідування басейну заборонене.

Протипоказаннями до занять в басейні можуть стати:

 • важкі вроджені вади серця,
 • гострі інфекційні захворювання,
 • вірусні хвороби,
 • шкірні захворювання,
 • вроджені аномалії, що не сумісні з плаванням.

Тому, тренер з плавання для немовлят в Тернополі обов’язково запитає вас про рекомендації лікаря та вимагатиме довідку про те, що дитині можна відвідувати басейн.

Дитячий тренер з плавання для малюків

Це окрема професія, якої не навчають в державних закладах освіти. Базова педагогічна або медична освіта, як і спортивні досягнення звичайно будуть перевагою для такого спеціаліста, але окремий сертифікат інструктор малючкового плавання повинен мати. Він свідчить про те, що перед вами професіонал, а не експериментатор-самоучка.

Сьогодні в Україні функціонує Федерація інструкторів малючкового плавання, представники якої працюють у місті Тернопіль також. Тому, якщо шукаєте відповідь на питання, як вчити плавати немовля, вам є до кого звернутися.

Поради по вибору акватренера для малюка.

 1. Визначтесь, який дитячий тренер з плавання вам підійде, заздалегідь, ще до пологів. З двох тижнів вже можна починати активні заняття в домашній ванні.
 2. Перевірте офіційні документи, що підтверджують рівень кваліфікації інструктора. Це не лише ваше право, але й обов'язок.
 3. Ознайомтесь з відгуками інших батьків про роботу тренера, переважно контакти передають з рук в руки.
 4. Налаштуйтесь на співпрацю та свою активну участь в процесі. Справжній тренер для малюка ― мама, а інструктор ваш помічник в цій складній справі.

Малючкове плавання Тернопіль розвиває з кожним роком, адже кількість матусь, що хочуть дати дітям найкраще з перших днів постійно зростає.

Дитячі басейни в Тернополі

Попит на дитяче плавання породжує пропозицію, тому для плавання для дітей Тернопіль має що запропонувати. Кількість спортивних та оздоровчих басейнів для дітей різних вікових категорій зростає, крім комунальних закладів відкриваються приватні. Знайти басейн для групових або індивідуальних уроків плавання не проблема, хоча спеціальний басейн для новонароджених у Тернополі ще не відкрився.

Яким повинен бути басейн для малючкового плавання?

 • Рекомендована глибина басейну 1 - 1,2 м. Хоча в басейні глибиною 60 см можна повноцінно займатися з дітьми від трьох місяців.
 • Для перших занять необхідна температура води 32 градуси, хоча поступово її варто знижувати. Температура повітря повинна бути на два градуси вище, ніж температура води.
 • Бажано, що тепла вода була в басейні цілий рік, часто басейни при школах та садочках на літо закривають. За пів року малюк забуде всі навички плавання, тому не варто робити довгі перерви.
 • Басейн повинен відповідати санітарним нормам, це питання навіть не підлягає обговоренню.

Тренер з плавання для немовлят в Тернополі допоможе вам визначитися з вибором басейну та підкаже, що потрібно від вас, що якнайшвидше приступити до занять. Адже чим раніше ваш малюк почне плавати, тим більше користі від раннього розвитку він отримає.

А ще раннє плавання в невеликих групах ― чудова нагода мамам в декреті спілкуватися та розвиватися. Виходьте в люди та відкривайте цікавий світ навколо разом з малюком.