Наша школа

Акватренер Олена Батрак

Акватренер Олена Батрак - після марних пошуків інструктора для свого новонародженого сина вирішила стати першою в місті!

Про те, що малючкове плавання - чи не найперший засіб при дисплазії у малюків, Олена дізналася швидко.

Після діагноза від лікаря допомогли інтернет і друзі. Але з 2-місячним малюком в рідному місті абсолютно не було кому плавати! Діток приймали в басейн лише з 6 років. Сама вона не наважувалася - брак медичної бази, знань про воду та професіонала поруч зупиняв. 
Дисплазію побороли тривалими курсами масажів. А ось думка про те, скільки ж крихіток позбавлені унікальної можливості займатися такою корисною справою - плаванням - лишилася.

Басейн в місті є. Домашні ванни - практично в кожному будинку. Показання для плавання - безмежні! Потрібен тільки дипломований фахівець зі знанням анатомії, фізіології маленьких дітей і технік для занять.
І Олена Батрак ним стала, пройшовши навчання в Water Baby.

Перші анонси ще на стадії навчання привели до неї перших клієнтів - батьків, які також чекали можливості займатися раннім плаванням зі своїми малюками. Олена із задоволенням ділилася з ними своїм досвідом - адже вона негайно повела в басейн свого трохи сина. І переконавшись на власному досвіді, що вода впливає на дитину заспокійливо, що в день занять він без проблем засинає в обід, що поліпшується апетит, що швидше бігають ніжки і міцніють ручки і що менше в житті стало соплів і кашлю - тільки тоді Олена остаточно переконалася. Так, це був правильний вибір професії!
Скільком діткам вона тепер може допомогти рости більш здоровими та веселими! Скільком мамам буде корисно дізнатися більше про своїх малюків та особливості їхнього розвитку! І скільком сім'ям,  де ростуть особливі діти, стане легше від реабілітації у воді!

Олена Батрак - перший офіційний представник міжнародної федерації інструкторів дитячого плавання в м. Шостка. Вона буде рада займатися з вашими малючками від 2 тижнів в домашній ванні і від 3 місяців до 6 років - в дитячому басейні міста.
Обов'язково зв'яжіться з нею, щоб уточнити деталі і записатися на перше заняття.

П.С. І, до речі, сьогодні Олена б з легкістю сама могла поставити своєму 2-місячному синові діагноз і за кілька сеансів плавання його усунути. Не прогавте час і ви!

Олена Батрак
Наша адреса
м. Тернопіль
Запис по телефону
+380689051862
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків