Інструктори в місті Харків

Ольга Гоман

Акватренер Ольга Гоман: чудове поєднання мами двох синочків та реабілітолога. Любов до дітей та бажання допомогати іншим - ось чому Ольга стала інструктором раннього плавання. Я Оля - мама двох чу...

Переглянути м. Харків
+38 068-46-77-056

Малючкове плавання Харків та інші міста України вже давно не сприймають, як дивину. Все більше батьків знають про всебічний ранній розвиток дітей, і захоплюються новими методиками. Але до всього потрібно підходити спокійно та виважено, особливо до того, як вчити плавати немовля.

 
 

 

 

Малючкове плавання Харків та інші міста України вже давно не сприймають, як дивину. Все більше батьків знають про всебічний ранній розвиток дітей, і захоплюються новими методиками. Але до всього потрібно підходити спокійно та виважено, особливо до того, як вчити плавати немовля.

Як відомо, попит породжує пропозицію, тому все частіше зустрічаються люди, які зовсім не мають спеціальної підготовки, але експериментують на дітях. Сертифікований тренер з плавання для немовлят в Харкові точно є, він без питань надасть вам всі документи, які засвідчують рівень підготовки.

Інструктор малючкового плавання: як відрізнити професіонала від самозванця?

Це особлива спеціальність, навіть люди з педагогічною та медичною освітою потребують додаткового навчання. Дитячий тренер з плавання зі спортивної школи вам також не підійде, адже раннє плавання ― це не спорт.

Інструктор малючкового плавання не може пройти лише теоретичний курс та потренуватися на ляльках. В цій професії необхідно набути практичного досвіду, сьогодні в Україні лише одна школа дає таке навчання. Це Water Baby, її випускники освоюють професійне плавання для дітей найменшого віку через базовий теоретичний курс та багато годин практики на справжніх дітях.

5 ознак того, що перед вами професійний інструктор малючкового плавання.

 1. Має сертифікат про успішне проходження навчання з плавання для немовлят в басейні та домашній ванні.
 2. Офіційний представник Всеукраїнської федерації інструкторів малючкового плавання у вашому місті.
 3. Шукає індивідуальний підхід до кожної дитини, а не працює по шаблону.
 4. Практикує свідоме пірнання, а не використовує вроджені рефлекси для різкого занурення малюка.
 5. Наполягає на безпосередній часті мами (або тата) в процесі плавання.

Раннє плавання Харків розвиває вже не перший рік, тому знайти професійного акватренера не складно. Але не забувайте, що після пологів у вас буде обмаль часу, а заняття в домашній ванні варто починати вже з двох тижнів. Тому шукайте контакти вашого майбутнього тренера ще під час вагітності. Відгуки інших матусь вам дуже допоможуть у цій справі.

Плавання для немовлят Харків та європейський досвід школи Water Baby

Часто батьки думають, що раннє плавання користь приносить у вигляді спортивного майбутнього дитини. Насправді ж, для малюків важливо відкривати для себе цей безмежний світ без страху та примусу. А бонуси від плавання немовлят в басейні зовсім інші:

 • міцна імунна система;
 • позитивний вплив на дихальну та серцево-судинну системи;
 • ефект масажу для дитячої шкіри;
 • а ще здоровий сон та чудовий апетит.

Професійне плавання для дітей можна починати лише в шкільному віці, коли бажання батьків не суперечать прагненням самого учня. А в перші місяці життя просто насолоджуйтесь спільним перебуванням у воді, виконуйте вправи та підтримки, вчіть немовля свідомо пірнати та не боятися води. Це й стане запорукою його майбутніх успіхів у всіх сферах життя, а не лише в професійному спорті.

Європейський досвід школи Water Baby передбачає:

 • заняття в домашній ванні для немовлят від двох тижнів;
 • групові заняття в басейні для дітей та матусь;
 • індивідуальні уроки плавання для мами і дитини.

Раннє плавання користь приносить також через тісний зв'язок мами і малюка, тому залученість батьків до процесу обов'язкова. На цьому принципі базуються всі методики раннього розвитку, адже дитина в такому віці довіряє лише мамі, чужої людини вона може просто злякатися. Тому індивідуальні уроки плавання для дітей без участі батьків проводяться вкрай рідко, лише в особливих випадках.

Дитячі басейни в Харкові: який варто обрати?

Деяким батькам складно наважитися на заняття через те, що дуже складно знайти окремий басейн для малючкового плавання. Але здорова дитина у віці трьох місяців може починати відвідувати загальний басейн, що відповідає санітарним нормам.

Школи, спортивні комплекси та приватні басейни до ваших послуг. Навчання плаванню дітей Харків активно розвиває, тому кількість якісних басейнів лише зростає.

Не варто гаяти час, розпочинайте плавати з двох тижнів в домашній ванні та записуйтесь на групові заняття для дітей з трьох місяців. Користь раннього плавання вже перевірена часом та досвідом поколінь.