Інструктори в місті Івано-Франківськ

Самір та Аліна Джафарови

Акватренери Самір та Аліна Джафарови: не лише мріють розвивати дитяче плавання, але й активно над цим працюють! Перший дитячий басейн в Івано-Франківську “Aqua Baby” відкрили саме вони....

Переглянути м. Івано-Франківськ
066 337 55 05

Басейн для новонароджених сьогодні вже не дивина. Сучасні батьки знають багато про ранній розвиток малюків, адже інформації навколо достатньо. Про раннє плавання користь якого відома ще з минулого століття, написано багато книжок та проведено ґрунтовних досліджень. Навіть є спеціальна професія ― інструктор малючкового плавання. Наявність відповідного сертифікату підтверджує, що перед вами акватренер, якому можна довірити малюка.

Раннє плавання Івано-Франківськ: вивчаємо ситуацію з басейнами

Сертифікований тренер з плавання для немовлят в Івано-Франківську сьогодні може підшукати невеликий приватний басейн для малюків. Одним з таких варіантів є басейн Family Club H2O за адресою вул. Бельведерська, 25а. Тут комфортно для невеликих груп, а головне, чисто.

В шкільних басейнах починається професійне плавання для дітей, це вже зовсім інша історія. До спортивної підготовки дітей можна приступати з семи років. Раннє плавання ― це не спорт, а всебічний розвиток дитини. Тому звичайний дитячий тренер з плавання на даному етапі вам не потрібен.

Басейн для немовлят повинен відповідати певним вимогам:

  • найкраща глибини 1-1,2 м, хоча можна займатися і в басейні глибиною 60 см;
  • температура води не нижче 30-32 градусів, температура повітря 29 градусів;
  • чиста вода, яка відповідає санітарним нормам;
  • режим роботи протягом цілого року, адже дуже важливо щоб плавання немовлят в басейні проходило без довгих перерв;
  • зручні роздягалки, теплі душі, пеленальні столики, рецепція та інші атрибути комфорту будуть також доречними для матусь з малюками.

Такі умови в комунальних закладах складно знайти, адже дитячі басейни в Івано-Франківську на базі дошкільних закладів переважно не функціонують, а спортивні і шкільні хоча й відповідають вимогам санітарних норм, по решті перелічених пунктів не підходять.

Великий попит на малючкове плавання Івано-Франківськ відчуває давно, тому кількість невеликих приватних басейнів, які задовольняють всі вимоги постійно зростає.

Групові заняття в басейні для дітей можна сміливо починати вже з трьох місяців, але до цього варто займатися з малюком вдома.

Як вчити плавати немовля в домашніх умовах?

Перші заняття можна проводити щойно малюку виповнилося два тижні, міфи про кип'ятіння води до року не мають під собою жодного наукового підґрунтя. Вони проростають з того далекого минулого, коли для купання використовували воду з відкритих водойм. Але сьогодні зі звичайного крану витікає цілком придатна для купання немовлят вода.

Щойно заживе пупкова ранка можна розпочинати індивідуальні уроки з плавання Івано-Франківськ має сертифікованого інструктора, прийде до вас додому та все покаже. Експериментувати по відео з інтернету точно не варто, це небезпечно для дитини.

Проконсультуйтесь у педіатра, перш ніж починати заняття плавання Івано-Франківськ ― сучасне місто, переважна більшість лікарів добре знають про успішний європейський досвід малючкового плавання. За кордоном в чергу на басейн дитину записують відразу після народження, там це обов'язкові заняття для кожного, хто не має медичних протипоказань.

Інструктор малючкового плавання може запропонувати вам дві схеми індивідуальних занять.

  1. Акватренер для немовлят приходить до вас додому один раз на тиждень та навчає нових вправ та підтримок, а ви щодня займаєтеся з малюком самостійно.
  2. Акватренер проводить індивідуальні уроки плавання для дитини тричі на тиждень. Решта днів ви просто купаєте малюка у великій ванні.

Обидва варіанти хороші та дієві, вибір за батьками, головне щоб малюк почував себе весело та комфортно. Такий режим плавання підходить до віку три місяці, далі переходьте в басейн для малючкового плавання.

Раннє плавання користь для мами

Хоча ця тема не розглядається в наукових працях, про неї варто згадати. Дуже часто після народження дитини молоді та активні жінки опиняються наче в іншому вимірі. Малюк потребує уваги в режимі 24/7, тому часу на себе практично не залишається.

Групові заняття в басейні для дітей ― це чудова можливість мамам створити свій “клуб за інтересами”. Тут можна обговорити свої проблеми та залучитися підтримкою однодумців.

А ще плавання допомагає встановити особливий тісний зв'язок між мамою та малюком, позитивно впливає на сон та апетит дитини, дарує обом відчуття розслаблення та приємної втоми.

Басейн для новонароджених ― це ще й дієва профілактика післяродових депресій у мам. В декреті може бути весело! Багато жінок настільки захоплюються, що вирішують навчатися на інструктора з малючкового плавання.

Навчання плаванню дітей Івано-Франківськ завжди підтримував, а тепер в місті ще й активно розвивається груднічкове плавання. Це допомагає дітям рости активними, міцними, здоровими та відкритими до всього нового.