Наша школа

Акватренер Самір та Аліна Джафарови

Акватренери Самір та Аліна Джафарови: не лише мріють розвивати дитяче плавання, але й активно над цим працюють!

Перший дитячий басейн в Івано-Франківську “Aqua Baby” відкрили саме вони.

Аліна вже багато років працює інструктором з дитячого плавання, а результати її праці так зацікавили чоловіка, тому тепер в них улюблена справа на двох. Навчання, тренінги, семінари з підвищення кваліфікації, ― все, щоб давати клієнтам найкраще, Самір та Аліна проходили разом.
Вони самі навчали плавати синів Ратміра та Тамірлана, тому перевірили користь раннього плавання на власному досвіді. Хлопці дуже люблять воду, ростуть активними та непосидючими, як і личить здоровим дітям. Про дитяче плавання Самір та Аліна Джафарови знають не лише, як професійний акватренери, але і як люблячі батьки.

Малючковим плаванням Аліна зацікавилася давно, коли старшому сину було лише 10 місяців. Знайти кваліфікованого інструктора на той час було неможливо, адже в Україні ранні методики розвитку дітей стали доступними лише в останні роки. Тому й довелося мамі з татом самим стати інструкторами для своїх дітей. Сьогодні Ратмір вже школяр, а ефект від плавання з пелюшкового віку переріс у здоровий фізичний розвиток, впевненість та відкритість до всього нового. З молодшим сином Джафарови почали займатися значно раніше, бо тепер точно знали, наскільки це потрібно дитині.
Коли захоплення  Аліни дитячим плаванням перейшло на професійний рівень, вирішили відкрити басейн. Щоб бути на сто відсотків впевненими, що маленькі спортсмени тренуються в ідеальних умовах. В басейні для дітей продумано все: від зручних розмірів до сучасної системи очищення води. Сьогодні Аліна та Самір вже мають два басейни та тісно пов'язали своє життя з улюбленою справою. А поступово, спостерігаючи за успіхами маленьких учнів дружини, Самір також вирішив стати акватренером для дітей в Івано-Франківську. Потреба в кваліфікованих інструкторах у місті дуже висока, адже багато молодих батьків прагнуть дати найкраще своїм малюкам.
Шукаючи спосіб поглибити знання та вдосконалити практичні навички, Аліна зустріла школу Water Baby, де разом з Саміром вирішили пройти курс навчання з малючкового плавання. Щоб більше дізнатися у сфері неонатології, фізіології малюків, дитячої психології, а також пройти практику плавання для немовлят в найпотужнішій школі України за авторською методикою Юлії Собуцької
Сьогодні Самір та Аліна Джафарови ― офіційні представники Міжнародної Федерації дитячого плавання в Івано-Франківську. Не втрачайте можливість навчати свого малюка ранньому плаванню в найкращих тренерів України і в найкращих басейнах Івано-Франківська. 
Запис на індивідуальні та групові заняття за телефоном: +38066 337 55 05.

Адреси басейнів: м. Івано-Франківськ, вул. Івасюка, 11 та провулок Надії, 2 (біля АЗС WOG), басейни “Aqua Baby”. Приходьте туди, де вам зручніше.

Акватренери Самір та Аліна Джафарови: “Ми знаємо, що плавання ― це запорука правильного розвитку дітей. І робимо все можливе, щоб здоровий образ життя був доступним для кожного маленького мешканця Івано-Франківська”
 

Самір та Аліна Джафарови
Наша адреса
м. Івано-Франківськ, вул. Івасюка, 11 та провулок Надії, 2 басейни “Aqua Baby”
Запис по телефону
066 337 55 05
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків