Плавання для немовлят

Раннє плавання – це користь для малюка та мами

Чим активніша мама, тим більше фізично активною буде дитина. Такі висновки зробили британські вчені і рекомендували поліпшувати здоров'я малюків, змінюючи спосіб життя дорослих.

Навряд чи можна виховати геніальну, здорову та всебічно розвинену дитину, замкнувшись із нею в чотирьох стінах. А тому шукайте професійних тренерів WATERBABY®, які запропонують Вам результативний і доступний спосіб розвитку малюка – раннє плавання.

мапа шкіл раннього плавання Waterbaby®

Вчені дослідили, що діти не "є просто активними від природи", а здорові звички на ранніх етапах їхнього життя формують мами. Тож науковці радять відразу після народження малюка знайти рухливі заняття, які приносять задоволення й користь.

про ранній фізичний розвиток

А що, як не заняття в басейні, може бути кращим для мами з дитиною? Вони дозволять Вам поєднаєте активне, приємне та корисне. Адже раннє плавання – це найкращі інвестиції у дитину, які потім повернуться масштабними дивідендами – міцним імунітетом і геніальним складом розуму.

Раннє плавання – це користь для малюка та мами

Крім того, це приємний бонус для мам, оскільки це можливість під час акватреннувань відновити форму після пологів (позбутися зайвої ваги, підкачати м’язи, підтягнути шкіру, повернути спокусливу форму). Ви тренуватиметеся разом із дитиною, тож не залишатимете її з чужими людьми, а приділите достатньо часу, уваги й енергії із перших місяців життя.

про акватренування вдома з малюком до 3 міс.

Водночас Ви знайдете для себе нових друзів, з якими зможете розкрити свої досі нереалізовані можливості. Цією позитивною енергією Ви теж поділитеся з малюком, позаяк успіхи батьків прямо позначаються на емоційному стані немовлят. Ці зв'язки абсолютно чітко працюють.

Ці плюси можна перераховувати безкінечно, але краще знайти професійного тренера WATERBABY® і спробувати. Інструктори – професіонали своєї справи, тож зроблять Ваші акватренування незабутніми. Грамотно поєднають вправи, щоб зміцнити всі групи м’язів у малюка, а також додадуть елементи гри, щоб всі отримали масу позитивних емоцій. Тому не зволікайте, а вже зараз витягніть себе на перше індивідуальне заняття і Вам обов’язково сподобається, бо це активно та корисно.

А якщо Ваш малюк щасливий і здоровий, то Ви чудова мама!!!

Раннє плавання – це унікальна нагода зацікавити тата вихованням дитини

Дитячий фонд ООН нещодавно оприлюднив дані, що лише половина татусів кожен день займаються з дітьми, а український тато витрачає на спілкування з малюком в середньому 4 хвилини на день.

Якщо Ви не хочете потрапити в цю невтішну статистику, то оберіть для свого немовляти раннє плавання з інструктором WATERBABY® і Ваш татко буде із задоволенням задіяний у виховному процесі: гулятиме, мінятиме підгузки, пірнатиме…. Ви відчуєте щастя від піклування про дитину в чотири руки.

Молоді татусі, які обирають акватренування з інструкторами WATERBABY®, руйнують міф, що за догляд і розвиток дитини відповідає мама. Якщо починати раннє плавання з домашніх акватренувань, то чоловік поспішатиме з роботи, щоб вимити ванну та побачити перші занурення малюка. За пріоритетністю пелюшкове плавання стане альтернативою посиденьок з друзями, чи футболу з пивом.

Якщо ж говорити про групові та індивідуальні заняття в басейні, то щораз більше татусів не лише привозять, переодягають і готують малюка до плавання, а й пірнають разом із ним. Причин для тандему «тато+дитина» може бути безліч: аквафобія мами чи сильніші руки і спина тата. А зараз головний аргумент для чоловіків, чому цю відповідальну справу не можна довіряти дружинам – команда малюка з татусем показує кращі результати.

про ранній всебічний розвиток малюка

акватренування тато+дитина

Тренери пояснюють це тим, що після народження жінка стає дуже мінливою і все, що стосується дитини, сприймає з осторогою. Натомість татам набагато легше. Вони швидше та чіткіше сприймають інформацію, а тому правильно повторюють всі вправи, найскладніші підтримки та найтриваліші занурення.

Тож якщо у Вас прогресивний тато, який не вважає, що чоловіча справа – футбол, а про дитину має дбати лише мама, то Вам несказанно пощастило. Сміливо залучайте його до цікавого й результативного виховного процесу – нехай він вчить малюка плавати та пірнати. Це буде корисно для всіх: дитина ростиме здоровою, розумною та успішною, а сім’я буде щасливою, дружною і відповідальною.

Раннє плавання – це здорова та міцна сім’я

Раннє плавання – це не лише здоровий, загартований, і всебічно розвинений малюк, а й приємний бонус для батьків – зміцнення стосунків. Адже це спільна турбота та піклування про дитину, а також об'єднання навколо її інтересів, у якому нема часу та місця для сварок. Водночас це цікавий і корисний сімейний відпочинок разом із немовлям.

А як показують дослідження, діти, яких виховують обоє батьків, щасливіші, розумніші та успішніші, ніж ті, за котрих турбується винятково мама чи тато. Тож інструктори WATERBABY® максимально залучають до занять обох батьків, щоб зміцнити сім’ю.

про ранній інтелектуальний розвиток немовля

Системні заняття в басейні виведуть потреби дитини на перше місце. Вам доведеться поступатися власними інтересами на користь малюка. Немовля стане центром уваги у Вашому житті. І це все слугуватиме зміцненню сім’ї, оскільки раннє плавання – це не лише спільне проведення часу, а й унікальна можливість об’єднатися. Час, проведений разом, подарує відчуття близькості та задоволення від спілкування.

Заняття в басейні

Заняття в басейні сформують вищу ступінь довіри між батьками і малюком. Немовля відчуває за собою міцну опору люблячих батьків, які не лише підтримують його, а й поважають один одного. Тож результати не забаряться: дитина віддячить Вам не лише міцним імунітетом, а й потішить новими здобутками (почне повзати, ходити, говорити… раніше за своїх однолітків). Ви будете любити свого маленького плавця понад усе, бо дитина – найкраще з того, що могло з Вами трапитися в житті.

А коли Вам буде за 60, і Ви будете пишатися його масштабними здобутками й авторськими відкриттями, то пригадаєте Ваші перші акватренування і зрозумієте, що всі батьківські зусилля були того варті.

Встигніть дати Вашій дитині все найкраще – шукайте професійних тренерів WATERBABY® у своєму місті та почніть акватренування. Це те, про що не знали Ваші батьки, але це те, чого вартий Ваш малюк.

1884
Навчається діток
3957
Проведено занять