Новини

Ранній всебічний розвиток

Раннє плавання – це ранній всебічний розвиток

Науковці стверджують, що саме вода є унікальним і найкомфортнішим середовищем для всебічного розвитку малюка (впродовж 9 місяців він був оточений навколоплідними водами). Тож батьки, які піклуються про своє немовля, обирають для нього найкорисніше – груднічкове плавання, в якому поєднаний цілий комплекс вправ динамічної та статичної гімнастики, бейбі-йоги та пірнання, психо-емоційного та фізично-інтелектуального розвитку. Безумовно, професійні тренери WATERBABY підберуть індивідуально для кожного малюка все те, що слугуватиме на користь не лише в ранньому дитинстві, а й у майбутньому дорослому житті.

Немовлята, які плавають, ростуть успішними, а тому їхні батьки не знають проблем з «перехідними періодами». Інтелектуальний багаж, здобутий завдяки заняттям у басейні, допомагає без зусиль завоювати авторитет і лідерство серед однолітків, тому адаптація в нових колективах (гурток, садочок, школа, компанія…) проходить легко.

Тож, якщо Ви амбітні батьки і хочете виховати зі своєї дитини не просто різноробочого, а геніального вченого, успішного підприємця, беззаперечного громадського лідера, то раннє плавання – це правильний вибір. Шукайте професійного тренера – інструктора WATERBABY у Вашому місті і віддайте малюка на акватренування.

1848
Навчається діток
3957
Проведено занять