Школи в місті Дніпро

Анна Шаліхман

Тренер WaterBaby Анна Шаліхман: циркова акробатка і мама-тренер, яка навіть у Китаї шукала малючкове плавання для доні Вона з дитинства шліфувала і виточувала ювелірну точність кожного руху, щоб 6 рок...

Переглянути м. Дніпро
067-25-25-305
Влад Тищенко

Тренер WaterBaby Влад Тищенко: ним рухає мрія, а тому за 22 роки, він встиг більше, ніж хтось за все життя Міцна кава і полювання – це не про нього. Він вранці п’є воду з лимоном і їде...

Переглянути м. Дніпро
050-878-84-74

Напевно найкорисніший вид спорту ― це плавання. Хороша фізична форма, міцний імунітет, стабільний емоційний стан гарантовано всім, хто хоча б два рази на тиждень відвідує заняття в басейні. Не заради досягнення високих спортивних цілей, а для турботи про власне здоров'я.

Професійне плавання для дітей починається зі шкільного віку. Але все частіше зустрічаються прогресивні батьки, які ставлять собі питання, як вчити плавати немовля. Сьогодні дитячі басейни в Дніпрі вже нікого не дивують. І плавати тут починають у віці 3 місяці, звичайно з мамою або татом, під керівництвом досвідченого інструктора з плавання для немовлят.

Раннє плавання Дніпро

Першовідкривачі раннього плавання з'явилися в минулому столітті. У більшості випадків це були батьки, діти яких потребували особливого догляду. Суспільство вважало їх екстремалами, але результати вражали: малюки не тільки позбавлялися від вроджених проблем, а й розвивалися краще, ніж їх звичайні однолітки. Плавання немовлят в басейні ставало все більш популярним видом раннього розвитку малюків.

Сьогодні раннє плавання користь якого неодноразово доведена лікарями, котрі проводили глибокі дослідження, в європейських країнах стала звичайною нормою для всіх малюків. Батьки записують дитину в басейн ще до народження. Тут це вважається нормою.

Малючкове плавання Дніпро теж розвиває. Хоча педіатри все ще не прописують його в обов'язковому порядку, активні і сучасні батьки самі шукають можливості для своїх малюків. І правильно роблять.

Вирішили зайнятися плаванням з немовлям? Вам знадобиться:

 • тренер з плавання для немовлят в Дніпрі, який пройшов спеціальне навчання;
 • звичайна домашня ванна з двох тижнів до трьох місяців;
 • після трьох місяців басейн для дітей Дніпро може такий запропонувати.

Все починається зі знайомства з аквартенером. Контакти найкраще шукати ще під час вагітності, і познайомитися інструктором заздалегідь. Справжній фахівець може пред'явити вам сертифікат, який повинен мати інструктор малючкового плавання, самоучки вам не потрібні. У нашій країні зареєстровано Всеукраїнську федерацію малючкового плавання, в Дніпрі ви точно знайдете її представників. Звичайний дитячий тренер з плавання, який працює в спортивній школі, не впорається з таким завданням.

Починайте з двох тижнів перші індивідуальні уроки плавання Дніпро ― велике місто, з інструктором домовляйтеся заздалегідь. Активних мам тут багато, а втрачати дорогоцінний час не варто. Графік занять може бути різним, акватренер вам все детально розповість.

До того ж контакти фахівця, що знає все про перше купання новонародженого, дуже знадобляться молодим батькам. Він зможе відповісти на всі ваші запитання, і ви не будете допускати помилок, прислухаючись до "шкідливих порад".

А у віці трьох місяців починайте відвідувати групові заняття в басейні для дітей. Малюк вже досить міцний, особливо якщо він плаває з перших днів життя.

Басейн для малючкового плавання

Куди піти плавати з немовлям теж бажано визначитися якомога раніше. Для таких занять формують невеликі групи з восьми мам з малюками. Раннє плавання ― це не зовсім навчання плаванню дітей Дніпро може похвалитись одними з кращих інструкторів для немовлят в Україні. Сертифіковані акватренери школи Water Baby добре розбираються в фізіології і психології новонароджених, знають, як знайти індивідуальний підхід до кожного немовляти.

Коли малюк починає відвідувати басейн для немовлят, плавання переходить на вищий рівень: тут більше води і можливостей в порівнянні з домашньою ванною. Акватренер покаже вам нові вправи і підтримки, які точно сподобаються малюкові.

Вибирайте басейн для малюків з огляду на кілька чинників.

 • Відповідність санітарним нормам.
 • Комфорт для занять із немовлям.
 • Відстань від вашого будинку.
 • Рекомендації вашого акватренера, цей пункт правильно ставити на перше місце. Спеціаліст точно знає, який басейн для малюків вважати найкращим.

Формат занять на вибір батьків, найбільший попит мають групові заняття в басейні для дітей з мамами (або татами). Тут можна весело і корисно провести час, отримати масу задоволення від дружнього спілкування, яке нерідко продовжується і за стінами басейну.

Індивідуальні уроки плавання Дніпро теж пропонує. Кілька таких занять допоможуть вам і малюкові призвичаїтися до басейну, потім можете приєднатися до групи. Формат занять малюка з акватренером використовується вкрай рідко, для раннього розвитку дитині потрібна підтримка рідної людини.

Раннє плавання користь чи шкода: кілька слів про міфи

Попри всі наукові дослідження і поради лікарів, часто можна зустріти різну інформацію про малючкове плавання. І хоча в басейн для малюків потрапити багато охочих, деякі батьки не знають кому вірити.

Якщо першовідкривачі раннього плавання півстоліття назад і виглядали екстремалами, їх досвід дав свої плоди. Сьогодні плавання немовлят в басейні ― це гармонійно вибудувана, налагоджена і добре вивчена методика раннього розвитку. Ніхто не змушує дитину пірнати, використовуючи вроджений рефлекс. Практикується усвідомлене пірнання, яке починається ще в домашній ванні. Малюк вчиться розуміти команду "раз, два, три, пірнаємо" і затримувати дихання. Тільки після цього починається занурення в воду.

Якщо подивитися з боку, інструктор малючкового плавання вчить батьків весело проводити час з дитиною у воді. Саме така методика найбільш ефективна: малюк почуває себе вільно, без страху пірнає за іграшкою і отримує задоволення від процесу.

А результат раннього плавання ― це позитивний вплив на весь організм дитини:

 • дихальну систему;
 • серцево-судинну систему;
 • зміцнення імунітету;
 • оздоровчий масаж.

А після того, як ви відвідали басейн для новонароджених, приємним бонусом стане хороший апетит та міцний сон малюка.

Радує те, що в міфи про раннє плавання вірять все менше молодих батьків. А значить все більше немовлят отримують можливість всебічного раннього розвитку за допомогою водної стихії.