ЗМІ про нас

Зустрічайте нове відео, яке випустила торгова марка Huggies разом з школою Water Baby про раннє плавання. Президент Федерації інструкторів малючкового плавання Юлія Собуцька розповідає все про пірнання: коли можна починати перші, які способи існують та що робити після довгої перерви. Все, що ви хотіли дізнатися про плавання для немовлят від найкращого експерта ― інструктора міжнародного рівня Юлії Собуцької. Відкривайте для себе груднічкове плавання разом з нами.

Телеканал Huggies Club випустив наступне відео про малючкове плавання, у якому засновниця школи Water Baby Юлія Собуцька познайомила глядачів з немовлятами в басейні. Батьки часто запитують, з якого віку можна розпочинати заняття з плавання, та як правильно це робити. Інструктор з малючкового плавання міжнародного рівня та ексклюзивний партнер торгової марки Huggies в Україні Юлія Собуцька про все розповіла. А ще показала базові підтримки для безпечного плавання немовлят в басейні.

На телеканалі Huggies Club Юлія Собуцька розповіла, як правильно купати новонародженого. Адже часто молоді батьки не знають, де шукати відповіді на важливі питання та потребують професійних порад. Саме тому відома торгова марка Huggies запропонувала ексклюзивне партнерство найкращій в Україні школі раннього плавання Water Baby та звернулася за порадою до її засновниці і експерта з купання немовлят Юлії Собуцької. Президент Федерації інструкторів малючкового плавання та акватренер міжнародного рівня Юлія Собуцька розповіла, як правильно мити дитину вперше та які підтримки можна робити вже з двох тижнів. Так, щоб купання стало улюбленою розвагою для малюка.

Відкритий міжнародний чемпіонат з груднічкового плавання у Рівному зібрав 109 учасників (2019 рік)

Щасливі діти, задоволені батьки та вражені розвитком плавання для немовлят в Україні гості. Президент Всеукраїнської федерації малючкового плавання в Україні Юлія Собуцька вже четвертий рік поспіль організовує масштабне дійство, мета якого показати: раннє плавання в Україні існує та розвивається.
Цьогоріч в журі змагань запрошені ексклюзивні гості: керівниця федерації малючкового плавання Франції Мартін Лієтта та дворазова чемпіонка Європи з плавання Катерина Фролова. Та найголовніші учасники чемпіонату, звичайно ж, маленькі спортсмени, котрі із величезним захопленням долають дистанції з плавання для немовлят.

У Рівному вчетверте відбулися унікальні змагання з плавання для немовлят

Груднічкове плавання в Україні набирає обертів. Цьогоріч у Відкритому міжнародному чемпіонаті з малючкового плавання взяло участь 109 немовлят, серед них юні спортсмени в підгузках з Китаю, Дубаю та Росії. Немовлята змагалися у 5-ти номінаціях, грамоти та медалі отримали всі учасники.
Єдина умова участі в змаганнях з плавання для немовлят: діти повинні отримувати задоволення від процесу. Раннє плавання ― це насамперед чудова можливість виростити відкриту та здорову дитину.

Плавання для немовлят зібрало понад сотню спортсменів у підгузках на змагання у Рівному

Вони безстрашно пірнають, швидко долають дистанції та просто заряджають публіку своїм позитивом. Наймолодшим учасникам змагань 3 місяців, найстаршим ― три роки. Результати чемпіонів груднічкового плавання вражають: деякі малюки занурювалися у воду аж на 17 секунд, а дві команди немовлят з мамами здолали дистанцію 15 метрів.
Самі організатори дійства наголошують: раннє плавання ― це не спорт, це правильний всебічний розвиток дитини. Представники федерації раннього плавання Франції висловили своє захоплення відважністю малюків в басейні. А головне, що діти ростуть здоровими та загартованими.

Міжнародні змагання з плавання для немовлят пройшли у Рівному

Вони навчилися плавати раніше, ніж ходити. Понад сотня крихітних плавців не лише з різних куточків України, але й з-за кордону, вражали суддів майстерністю. Хоча насправді, раннє плавання ― це всебічний розвиток дитини. Тут головне не перемога, а радість та задоволення малюка.
Цьогорічні гості з Франції, які прибули за обміном досвідом, були вражені тим, як немовлята в басейні тримаються під водою. Мета організаторів розширювати географію змагань з груднічкового плавання та об'єднувати спортсменів у підгузках з усього світу.

У Рівному понад сотня немовлят з різних країн світу змагалися у плаванні (2018)

ТСН, Випуск 19:30 за 24 лютого 2018 року
У Рівному понад сотня немовлят з різних країн світу змагалися у плаванні. Багато хто з них іще навіть не навчився говорити та ходити, але пірнають і плавають вони подекуди краще за дорослих. У Рівному відбулися міжнародні змагання з плавання немовлят. Зібралося понад сотня крихітних учасників від трьох місяців до трьох років.

Грудничковое плаванье – За живе!

Телеканал СТБ
Безопасно ли отдавать ребенка в спорт с самого юного возраста? Как влияет плавание на здоровье грудничков? Как не ошибиться в выборе? Смотрите прямо сейчас!

У Рівному провели всеукраїнські змагання з плавання серед немовлят (2017)

ТСН, Випуск 16:45 за 15 лютого 2017 року
У Рівному провели всеукраїнські змагання з плавання серед немовлят. Демонстрували свою майстерність у цьому виді спорту 80 крихітних учасників віком від трьох місяців і до півтора року. Діти змагались у самостійному плаванні, запливі на дистанцію та затримка повітря під водою. До того ж обирали найкращий дует батьків з малюком, а ще - улюбленця публіки.

Діти води: як у Рівному малюки плавали

Телеканал UA: Рівне.
11-місячний Семен не може дочекатися старту змагань. Він плавець зі стажем - як тільки малюку виповнилося 3 місяці батьки привели Семена до басейну і він пірнає без тіні сумніву і почувається як риби у воді...

Сфера-ТВ: Юлія Собуцька

Займатись груднічковим плаванням потрібно тому, що це величезна користь для дитини і для батьків. Таку користь, яку приносить плавання, не може принести нічого тому, що це - загартування, витривалість, дисципліна. Це - розвиток фізичний, емоційний, інтелектуальний...

Як малюки водні перешкоди підкорюють у Рівному?

TVRivne1
Софія у свої 1 рік і 10 місяців у воді поводиться як Аріель з мультика. Два місяці тренувань і дівчинка пірнає, затримує подих і зовсім не боїться води. Мама Софійки додає, що плавання позитивно впливає на дитячий організм...

Немовлята змагались у плаванні

Телеканал UA: Рівне
Як у справжньому спорті - перед запливом розминка. Малята готуються встановлювати свої перші рекорди...

Рівненські немовлята змагались на першість у плаванні

TV Rivne1
Їх вік від 3 місяців до півтора року. Та ці маленькі у плаванні можуть дати фору більшості дорослих. У Рівному відбулись перші в Україні змагання з груднічкового плавання...

Новини

Сфера-ТВ
4-місячний Ярослав чи не наймолодший учасник змагань. У воді з матусею тримається доволі впевнено та бадьоро. Мама Ярослава каже: "Займаємося з півторамісячного віку - займались спершу дома у ванні, тепер з 3 місяців в басейні"...

Новини 112

Телеканал 112. Дивіться з 14:50 хв.
Більшість малюків ще не навчилася ходити, але вправно долає дистанції у воді. Ось наймолодші учасниця змагань - Ілія. Плаванням дівчинка займається з першого місяця свого життя. А також 7-місячна пловчиня з Польші - Анна-Лукаш Франчик і батько малечі розповідає про різницю в підготовці малюків у наших країнах...

Новини на НТН

НТН
У Рівному немовлята в підгузках взяли участь у змаганнях із плавання. Свою спритність та витривалсть показували як на воді, так і під водою. Не стримували сліз лише ті маленькі спортсмени, які втратили із поля зору маму, або ж зголодніли...

У Рівному маленькі чемпіони з плавання змагалися за звання найкращих. 2018.

ТРК РИТМ
Уже втретє у Рівному у басейні «Акварай» відбувся конкурс «Діти води». Втім статус міжнародного отирав лише цьогоріч. Оскільки крім маленьких українців у води басейну пірнали ще поляки та португальці. Всього заявлених учасників у конкурсі 109 і організатори зізнаються, що така статистика їх втішає.

Як у Рівному малюки в басейні змагаються

РТБ
У Рівному сьогодні проходять змагання з малючкового плавання, цьогоріч вони мають статус міжнародних. Участь у них бере більше сотні дітей віком від 3-х місяців до 2-х років. Приїхали також португальці і поляки. Як це відбувається - бачив Іван Марчук.

Заплив малюків

ТСН на 1+1
Відкрити в окремому вікні.

1867
Навчається діток
3957
Проведено занять