Засновник

Засновник WaterBaby® Юлія Собуцька

Засновник WaterBaby® Юлія Собуцька – це міжнародний тренер

ВІД мами, яка вчила плавати свою доцю, ДО міжнародного тренера, який зараз викладає акватренування у Парижі. Саме такий шлях пройшла Юлія Собуцька, яка запатентувала торгову марку WaterBaby®.

Вона знає про раннє плавання ВСЕ і готова ділитися своїми знаннями з батьками, (щоб ще більше дітей росли здоровими та розумними), а також з майбутніми акватренерами, (щоб інноваційний рух «Виховання геніїв із підгузок» поширювався на всю Україну).

Юлія Собуцька має маленьку доцю, яку почала вчити плавати та пірнати практично з пелюшок. З того часу малючкове плавання стало сенсом її життя. Маючи медичну та педагогічну освіту, вона досконало дослідила цю тему та захистила дипломну працю “Вплив раннього плавання на фізичний та інтелектуальний розвиток дитини”. Усі теоретичні відкриття вона щоденно шліфувала на практиці і записала на свій рахунок чимало інновацій.

акватренування

Юлія Собуцька запозичувала також кращий іноземний досвід у провідних тренерів Польщі (членів Польської асоціації плавання SzkołapływaniaBoboSwim). Натомість, французьких батьків і, навіть, Президента Федерації з малючкового плавання Франції Bruno Baudouin вона вразила поєднанням передових закордонних практик із авторськими методами акватренувань.

Саме цей багатющий досвід нині об’єднаний у бренд WaterBaby® і ним вона готова ділитися з майбутніми інструкторами з раннього плавання зі всієї України. Франшиза міжнародного рівня дозволить реалізувати надважливу ідею – виховувати геніальних і здорових українців уже з підгузок.

Засновник WaterBaby® Юлія Собуцька – це успішний тренер

Її успіх – у її дітях, які ростуть вундеркіндами, спортсменами, творчими особистостям, чи мають інші таланти або ж просто щасливі та здорові. Тим часом своїми Юлія Собуцька вважає усіх малюків, яких навчила любити воду, як любить її сама. А це тисячі немовлят!!! І не в одному місті, і не лише в Україні!

Зараз вона тренує маленьких французів, а мріє, щоб наймолодше покоління українців було витривалішим. Адже, саме раннє плавання – найкраще для раннього розвитку малюків. І це – головна концепція бренду WaterBaby®, який запатентувала Юлія Собуцька.

Найуспішніший малючковий акватренер Юлія Собуцька – це унікальна рівнянка, високопрофесійний медик, вмілий педагог, енергійний організатор, титулований інноватор, засновник і голова Громадської організації «Школа раннього плавання «Немо». Завдяки їй, і її послідовницям, які придбали франшизу торгової марки WaterBaby® та навчають малюків плаванню, триває популяризація здорового способу життя серед батьків і раннього розвитку дітей.

про ранній фізичний розвиток

Саме Юлія Собуцька в 2016 році зініціювала, організувала та провела ПЕРШІ в Україні змагання з малючкового плавання, а в 2017 році цей унікальний захід вже мав статус ВСЕУКРАЇНСЬКОГО і зібрав більше 80 учасників із різних областей України. Цю МЕГА подію висвітлювали провідні центральні та всі місцеві телеканали.

ПЕРШІ в Україні змагання з малючкового плавання

Саме новаторськими методами навчання дітей плаванню Юлії Собуцької зацікавилися автори загальновідомого проекту СТБ «За живе». Тож про малючкове плавання, дізналися в усіх куточках України. Саме до неї приїжджали мами з немовлятами з різних областей і, навіть, країн на групові та індивідуальні заняття. Адже, після її тренувань хворим малюкам знімали страшні діагнози, а здорові – починали стрімкий розвиток. Зараз Юлія Собуцька займається груднічковим плаванням у Франції.

Водночас, після кожного її візиту в Україну буде збільшуватися число однодумців і послідовників. Це передбачає бренд WaterBaby®, під яким працюватимуть тренери з малючкового плавання в усіх куточках країни. Таким чином, Юлія Собуцька досягатиме своєї амбітної мети – виховання здорового геніального покоління українців уже відразу з народження.

Засновник WaterBaby® Юлія Собуцька – це прогресивний тренер

Амбітних цілей досягають лише амбітні й прогресивні, а саме такою є Юлія Собуцька. Вона починала з медсестри в Рівному, а зараз міжнародний тренер у Парижі. Її вихованці-плавці – рекордсмени.

Водночас Юлія Собуцька в постійному ідейному пошуку, щоб тренери, які працюють під її брендом WaterBaby®, були НАЙпрофессійніші та НАЙпрогресивніші.

Юлія Собуцька починає із занурення малюка в домашній ванні на долю секунди, а після акватренувань її вихованці пірнають і затамовують подих на більше, ніж на 20 секунд. До одних вона їздила в квартири, щоб перше плавання малюка було в комфортній і зручній атмосфері, а інші – прилітали до Юлії Собуцької за 4 тисячі кілометрів із Кувейту, щоб саме вона провела індивідуальне заняття.

На початках її наймолодші плавці ледь дотягуються до батьків, які стоять за метр, а потім вражають особливими досягненнями: можуть пропливати дистанцію разом з татом, чи мамою понад 10 метрів, а самостійно – 3 метри. Та головне, що всі немовлята виринають із води з посмішкою та гарним настроєм, бо люблять заняття в басейні, а тому стрімко розвиваються фізично й інтелектуально.

про ранній всебічний розвиток малюка

немовлята виринають із води з посмішкою

Якщо 3 роки тому Юлія Собуцька тренувала декількох малюків в тиждень, то зараз її повернення з Франції чекають тисячі сімей, які в неї вчилися плавати. Вона стартувала з локальної аудиторії, а під її керівництвом акватренінги вже досягли європейського рівня та міжнародних стандартів. Юлія Собуцька створила франшизу WaterBaby®, аби поширювати на всеукраїнському рівні світові методики занять у басейні.

Якщо Ви просто зараз приєднаєтеся до її команди, то прогресивний керівник, ефективний організатор, європейський інноватор, перспективний тренер із малючкового плавання Юлія Собуцька розкриє Ваш потенціал сповна. З кожним днем і роком Вас вражатиме Ваш особистісний і професійний ріст. Адже, лише в оточенні прогресивних людей, можна стати успішним і прогресивним самому. Зробіть свій вибір на користь WaterBaby® просто зараз!

1867
Навчається діток
3957
Проведено занять