Наша школа

Акватренер Ольга Гоман

Акватренер Ольга Гоман: чудове поєднання мами двох синочків та реабілітолога.
Любов до дітей та бажання допомогати іншим - ось чому Ольга стала інструктором раннього плавання.Я Оля - мама двох чудових хлопців і всім серцем люблю дітей. Саме тому я ще й офіційний представник Міжнародної федерації школи раннього плавання "Water baby".
Мій шлях до диплома акватренера зайняв цілих 18 років. Ще в школі я вирішила, що моя майбутня професія буде пов'язана із допомогою людям і ось перший крок зроблено - з відзнакою закінчено “Харківська державна академія фізичної культури” та   отримано спеціальність: "Фізичний реабілітолог та інструктор ЛФК". Вже тоді я розуміла, що практика, пов'язана з дітьми для мене ближче.
Далі було закінчено “Харківський базовий медичний коледж № 1” та робота в дитячій інфекційній лікарні.
Перший декрет ... Виходити після нього я вирішила все ж таки в реабілітацію. Тому наступні 3,5 роки мого життя були пов'язані із Центром доктора Бубновського. Всі діти , які приходили на реабілітацію, тягнулись до мене, а я до них.
Далі другий декрет, закриття центру, купа нових співбесід та доленосне знайомство з Юлею Савочкіною. Так почався мій шлях інструктора у школі, але на цьому не скінчився. Коли займаєшся улюбленою справою, то хочеться вчитися і розвиватися щодня.
Так у мене з'явився диплом та освоєно додаткову професію дитячого масажиста.
Любов до дітей переросла в улюблене заняття (роботою складно назвати), як я й хотіла, що приносить величезну користь маленьким людям.

 

Проведено занять 596

Ольга Гоман
Наша адреса
дитячий центр “Острова” вул. Багалея, 5
Запис по телефону
+38 068-46-77-056
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків