Наша школа

Акватренер Таня Винничук

Тренер WaterBaby Тетяна Винничук ― поєднання власного досвіду та гармонійного підходу

Вона перш за все мама, яка шукала найкраще для свого малюка.

Таня з дитинства дуже любила воду та займалася плаванням. Ще вагітною, молода жінка вивчала можливості для раннього розвитку дітей та натрапила на відео з груднічковим плаванням. Таня активно зайнялася пошуками сертифікованого інструктора з плавання для немовлят в Тернополі. А знайшла своє справжнє покликання.

Як педагог за освітою, Тетяна прекрасно розуміла, що для роботи з дітьми потрібен правильний підхід. Вона готова була довірити свого майбутнього малюка лише досвідченому тренеру з хорошою підготовкою. Саме методика раннього плавання Юлії Собуцької викликала довіру, тому Таня вирішила ближче познайомитися зі школою WaterBaby.

На той час в Тернополі не було інструктора з плавання для малюків, який би відповідав стандартам вимогливої мами. Тоді до Тетяни прийшло усвідомлення, що таким спеціалістом вона може стати сама. І не лише для свого синочка, а  й для багатьох маленьких тернополян.

Таня пройшла навчання, стала сертифікованим інструктором груднічкового плавання WaterBaby та почала займатися зі своїм синочком з перших днів. Задоволена мама помічає результат: дитина активна, гарно розвивається, спокійно спить та має прекрасний апетит. А головне, між мамою та сином існує міцний емоційний зв'язок, адже вони не просто разом проводять час. Вони проводять його весело, цікаво, насичено та отримують задоволення від кожної миті спілкування.

Тетяна знайшла своє справжнє покликання, допомагає молодим батькам купати немовля в домашній ванній. А коли майбутні чемпіони досягають тримісячного віку, запрошує в басейн. Таня добре знає, що інноваційна практика раннього плавання необхідна  та корисна дітям. Це не спорт для досягнень, це щось значно глибше: всебічний та гармонійний розвиток, любов до водної стихії та відсутність страху.

Таня любить працювати з дітьми, спостерігати за тим, як вони легко та просто освоюють все нове. На заняттях з плавання для немовлят вміє створити невимушену атмосферу, де спрацьовують природні інстинкти: цікавість та бажання спробувати щось незвідане.  

Сертифікований інструктор та офіційний представник Всеукраїнської федерації інструкторів малючкового плавання в місті Тернопіль Тетяна Винничук запрошує вас приєднатися до правильного раннього розвитку дітей вже сьогодні. Адже щасливу і впевнену в собі людину потрібно виховувати з перших днів. Запис на заняття проводиться за телефоном: +380977316220. Адреса басейну: м. Тернопіль, вул. Гайова 29.

Акватренер Тетяна Винничук: “Малюки у воді релаксують та отримують задоволення від процесу плавання. Особливо це помічають батьки, котрі в силу тих чи інших обставин, мають страх перед водою. Такі заняття дуже корисні для побудови гармонійних стосунків між найріднішими людьми. Це я знаю, як мама”

Таня Винничук
Наша адреса
м. Тернопіль, вул. Гайова 29
Запис по телефону
+380977316220
Записатися на заняття

Розклад занять

Вівторок та Четвер

10:10 - діти 3-12 міс
10:45 - діти 1-3 роки

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Тетяна професійна тренер та гарна людина. Я задоволена результатами від наших занять. Дуже рекомендую!
Аня
Хочеться сказати Тетяні велике дякую за старання, наполегливість, доброту, знання які вона вкладає у діток з якими займається!!! Наша дитина в захваті, із задоволенням ходить на тренування!:)
Юлія Березюк
Таня чудовий тренер! І єдина в Тернополі, кому я справді довіряю заняття з нашою донечкою-поспішайкою, так як для нас плавання - це частина реабілітації і результатом ми задоволенні на 100%!
Юлія
Таня дуже хороший тренер, син в захваті від занять. Вміє знайти підхід, нам дуже подобається❤️
Ірина
Саме улюблене проведення часу це заняття з тренером WaterBaby Тетяною)
Аня і Іванка
Тренер Тетяна Винничук дуже комунікабельна спокійна врівноважена. Завжди допоможе якщо бачить накал емоцій мами і дитини. Я зі спокійною душею довіряю їй свою дитину, а це не мало важливо.
Олеся
ТАНЯ нереально позитивна, привітна, доброзичлива. Легко знаходить підхід до дітей, а діти її дуже люблять. Заняття цікаві та захоплюючі.
Софія
Дуже класний акватренер , яка знайде підхід до будь якої дитини! Навчить, розкаже,покаже, допоможе.....це все про неї. Танічка супер !. Рекомендую однозначно !
Анастасія Костик
Синочок займається з Танюшою половину свого життя,коли бачить басейн,аж біжить! Це чудовий спосіб для загартовування і в міру фізична нагрузка,а ще море позитивних емоцій для дитини
Віта
Дякуємо Тані за цікаві та розвиваючі заняття з нашим синочком. Ми дуже задоволені таким інструктором як Таня.
Ірина
Почали займатись відносно пізно майже в 9, і отримали кайф від першого ж заняття, що я, що донечка! Таня велика умнічка, має підхід до діток, тепер наші ранки проходять активно. Дякую
Юлія
Почали займатись плаванням коли сину був 1міс вдома у ванній і в своїх неповних 3міс він вже вмів пірнати на 3 сек))зараз йому 5 міс і ми перебрались в басейн, вдосконалювати свої навички))
Ія