Наша школа

Акватренер Ірина Щуренко

Що відрізняє професіонала своєї справи від людини, яка просто добре робить свою роботу? У першому випадку є колосальне задоволення від самого процесу, а не лише від результату.

І щоб стати професіоналом, іноді доводиться кардинально змінювати коло своєї компетенції. Саме з такого "рестарту" розпочалась кар'єра інструктора з плавання Ірини Щуренко.
Отримавши вищу освіту в інституті УМВС України, пані Ірина стала кваліфікованим представником юридичної сфери. Високий рівень професіоналізму дозволив працювати в Антимонопольному комітеті, пізніше - вести юридичні справи з таким медіа гігантом як Warner Brothers (під час роботи юристом у кінотеатрі "Жовтень"), надавати юридичний супровід відомому вітчизняному гурту "Бумбокс".
"Я жила своєю роботою, - згадує пані Ірина, тепер двічі мама. - Старшу доньку фактично виростив чоловік. Усі хвороби у садочку, уроки в молодшій школі, гуртки - були на його плечах". Класична історія для селф-мейд жінки, коли жага професійного розвитку та перфекціонізм стають одним з головних пріоритетів. 
Та у  2016 році, коли у подружжя Щуренків з'явилась друга дитина, світ вимушено змінився на "до" та "після", і відповідно - змістились пріоритети. Діагноз донечки ДЦП змусив відкласти усі кар'єрні плани, та поставити на перше місце здоров'я власної дитини - розпочався довгий шлях реабілітації. Відвідавши реабілітаційні центри різних країн, Ірина була вражена результатами занять з... інструктором в Борисполі, і це були саме акватренування! Не знайшовши "свого" тренера у Києві, Ірина Щуренко була вимушена самостійно сісти за вивчення цілого пласту нових для себе знань про акватренування, переглянути безліч відео з мережі, цікавитись усією доступною інформацією про гідрореабілітацію. Тоді ж прийшло усвідомлення, що використання властивостей води у роботі з дітками з особливими потребами - це те, що допоможе поставити у першу чергу СВОЮ дитину на ноги. 
З часом, прийшло відчуття,  що тих мінімальних знань, якими Ірина оперувала, замало. Саме в цей переломний момент і відбулась розмова з президентом федерації інструкторів раннього плавання України Юлією Собуцькою, після чого Ірина Щуренко стає однією з учениць чергового потоку навчання інструкторів школи WaterBaby. Бажання допомагати діткам, бажання стати професіоналом, а також розуміння на власному досвіді, що відчувають мами дітей зі схожим діагнозом, та чого потребують самі дітки - усе це зробило пані Ірину унікальним інструктором школи WaterBaby. Адже в нашій команді - не просто люди, які гарно роблять свою роботу, а саме такі, як Ірина - професіонали, що горять своєю справою. Тому якщо ви в пошуках професійного інструктора з раннього плавання, що від усього серця вірить у свою справу, запрошуємо вас на заняття до Ірини Щуренко. 

Для найменших, віком від 2-ох тижнів до 3-ох місяців, пропонуємо індивідуальні акватренування у домашній ванній. У комфортних для малечі умовах, ви ознайомитесь з базовими підтримками, розпочнете підготовку до пірнань, а також розпочнете грамотне і безпечне загартовування малюка.

Для діток від 3-ох місяців пропонуємо групові та індивідуальні заняття у басейні м.Києва. Не втрачайте можливості дати своїй дитині найкраще - адже тренер школи раннього плавання WaterBaby Ірина Щуренко працює за унікальними сертифікованими методиками, та є членом федерації інструкторів раннього плавання України.

Контактні дані інструктора:
0506369688 ( вайбер)
тел. +380971912518
email: shyrenko@ukr.net
 

Ірина Щуренко
Наша адреса
м. Київ
Запис по телефону
097 191 25 18
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків