Наша школа

Акватренер Наталія Шаблевська

Сертифікований тренер Water Baby Наталія Шаблевська ― бачити позитивний результат своєї праці – найвища винагорода.
Здається, ще вчора Наталія була просто успішною людиною, просто незалежною жінкою, просто турботливою мамою двох дітей, а вже сьогодні тримає у руках сертифікат тренера Water Baby.


Наталія впевнена, що за допомогою нового вміння творитиме добро по – своєму. 
Довгий час Наталія шукала себе у житті, намагалася реалізуватися як бухгалтер, економіст, менеджер по продажам, але задоволення від роботи не отримувала. Зрозуміла, що хоче працювати не лише заради отримання прибутку, а й задля одержання особистого задоволення від роботи. Мріяла приносити користь людям.
Як відомо, все приходить у свій час. Наталія не побоялася кардинально змінити своє життя і сферу діяльності, а все – заради відданості улюбленій справі.
Ще під час навчання Наталія зрозуміла, що обрала вірний шлях, що віднайшла своє призначення, оскільки працювати з малюками, відкривати дітям світ нових можливостей, бачити щастя та радість в очах як малечі, так і їхніх батьків – це саме те, чого вона прагне.
Першочергове завдання тренера - стати другом для вашої дитини і прикладом для наслідування.
Наталія швидко знаходить правильний підхід до дитини, в результаті чого, малюк відчуватиме її підтримку, доброту, любов та надійність. Набагато легше засвоювати нові вміння тоді, коли їх пояснює людина, якій ми довіряємо. Діти відчуватимуть опору і не боятимуться, а присутність батьків при тренуваннях дозволить малюку розслабитися та невимушено отримувати користь для свого організму.
Тренер подарує вашій дитині безпечне і результативне заняття плаванням, допоможе подолати страхи, вивчити основні рухи, правила і при цьому – насолоджуватися досягненнями від тренувань. Саме тому, малюк з радістю буде відвідувати заняття, а успіхи й результати не змусять себе довго чекати.
Ні для кого не секрет, що саме взаємодія із водою сприятливо впливає на організм будь – якої людини, незалежно від віку і статі. Лише після кількох перших занять у вашої дитини зникне страх перед водою, виникне бажання вчитися і долати перешкоди. Тренер навчить ваше дитя розуміти воду, правильно з нею взаємодіяти, дотримуватись правил поведінки, безпеки перебування у воді, а хороша техніка, вміння і впевненість поводження у воді, запал до самовдосконалення, а також море позитивних емоцій - це те, що ви отримаєте від тренера.  
Наталія чудово розуміє свою відповідальність як перед батьками, так і перед дитиною. Не дарма в період свого навчання оволоділа навичками поведінки з різновіковою категорією дітей, знає про особливості їх організму в різний період, вміє бути не лише цікавою для дітей, а й здатна заслужити їхню довіру. Не завжди наявність нагород говорить про вміння навчати інших. Людина повинна бути в першу чергу психологічно підкованою, що з упевненістю можна сказати про Наталію.
Тренер подбає про здоров’я найдорожчого у світі – здоров’я вашої дитини.
Після занять з тренером у воді ваша дитина стане більш радісною, спокійною, кмітливою та впевненою в собі.
Тренер індивідуально підбере комплекс вправ для кожної дитини, види підтримок зручні вам і вашому малюкові, з урахуванням його стану, бажання, природних особливостей чи вроджених якостей.
Заняття принесуть величезну користь дітям раннього віку, адже саме в воді дитина робить активні рухи, розвиваються і зміцнюються багато груп м'язів, правильно формується постава, а так само - це профілактика плоскостопості. Активно працюють дихальні м'язи, посилюється вентиляція легенів та поліпшується їх кровообіг.
Велика увага під час занять приділяється емоційній взаємодії батьків з дітьми.
Якщо Ви дбайливо ставитесь до себе і до вашої дитини, хочете щоб ваше маля виросло щасливою та здоровою людиною – зробіть запис до тренера Наталії. Офіційний представник федерації інструкторів малючкового плавання у м. Березне Наталія Шаблевська чекає на Вас з малюком, з метою популяризації здорового способу життя малюка доступним і результативним способом – раннім плаванням.
Запис за телефоном +380 (67) 1442126.
Адреса басейну: м. Березне, вул. Київська, 13А, плавальний басейн КДЮСШ.
Акватренер WaterBaby Наталія Шаблевська: "Запорукою успішних занять є контакт дитини з тренером."

Наталія Шаблевська
Наша адреса
м. Березне, вул. Київська, 13А, плавальний басейн КДЮСШ
Запис по телефону
+380671442126
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків