Наша школа

Акватренер Олена Васильчишина

Сертифікований тренер WaterBaby Олена Васильчишина ― сформуйте звичку у дитини вести здоровий спосіб життя. Навчіть малюка бути щасливим.
Олена реалізувала себе як любляча дружина і мама двох дітей, але на своїх досягненнях не зупинилася.


Заняття спортом завжди супроводжували Олену. Ще зі шкільних років вона займалася легкою атлетикою і туризмом, до чого сьогодні прагне привчати і власних дітей.
Здобувши вищу освіту, Олена зрозуміла, що хоче більшого – хоче реалізуватися, як особистість, і розвиватися у напрямку, пов’язаному зі спортом і дітьми.
Після народження другої дитини Олена твердо вирішила відшукати заняття, яке приноситиме їй не лише дохід, а й задоволення.
Про малючкове плавання Олена дізналася в інтернеті, оскільки бажала, щоб її дитина займалася у басейні, але на жаль, у рідному місті така методика ще не була започаткована.
Налаштувавшись на зміни, Олена записалася на курси, пройшла навчання і отримала сертифікат тренера Water Baby. Нові знання та емоції надихнули Олену зробити крок вперед – крок для підтримання здоров’я майбутнього покоління. Ще в період навчання Олена зрозуміла, що раннє плавання – це, як фундамент загального розвитку дитини, стартовий період для всіх починань, оскільки саме в ранні роки закладаються основи здоров'я та інтелекту малюка.
Олена чудово розуміє, що у світі є лише одна по-справжньому чарівна дитина і кожна мама ії знає. Олена стане для Вашого малюка не лише тренером, а й другом – людиною, якій можна довіряти, яка навчить, допоможе і підтримає у будь яку пору.
Ваша дитина пізнає, що таке безпечне і результативне заняття плаванням, позбавиться страхів перед водою, вивчить основні правила та рухи, а при цьому  отримуватиме насолоду від досягнень на тренуваннях та з радістю чекатиме на заняття.
Олена першою започаткує в м. Чернівці малючкове плавання, що надасть можливість багатьом батькам покращити спосіб життя своїх дітей та подбати про їхній розвиток, оскільки саме батьки в змозі правильно сформувати оточення дитини, підібрати для малюка заняття, які корисні як для тіла, так і для духу.
Офіційний представник федерації інструкторів малючкового плавання у м. Чернівці Олена Васильчишина чекає на Вас та Ваших малюків. Допоможіть Вашій дитині пізнати новий світ!
Запис за телефоном +38 097 30 99 770
Адреса басейну: м. Чернівці
Акватренер WaterBaby Олена Васильчишина: «Подаруйте малюку улюблене заняття та додаткову можливість отримувати задоволення і він  віддячить  вам  гармонією  повного  духовного,  емоційного  та  фізичного здоров’я.»
 

Олена Васильчишина
Наша адреса
м. Чернівці
Запис по телефону
+38 097 30 99 770
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків