Наша школа

Акватренер Альона Янкова

Акватренер Альона Янкова — нова справа завдяки невтомній енергії

Завжди енергійна та весела, сповнена ентузіазму та відкрита до всього нового, вона не могла просто нудьгувати в декреті.

Спершу розглядала груднічкове плавання як чергове захоплення, хотіла стати особистим інструктор для своєї донечки. Але коли бажання і досвід наклалися на жвавий характер, результат не забарився: Альона стала одним з найкращих акватренерів для немовлят в Одесі. 

Альона Янкова шукала курси, щоб стати кваліфікованим тренером груднічкового плавання для свого малюка. Чудово усвідомлювала, що за три дні на манекенах таку відповідальну професію неможливо опанувати.

Школа інструкторів раннього плавання WaterBaby вразила Альону підходом до навчання. Саме тут була можливість отримати глибокі знання та практичні навички. Вже в процесі навчання Альона усвідомила: вона може бути кваліфікованим тренером для інших дітей. Адже інструктор з раннього плавання ― це цікава професія, якій варто присвятити себе.

Після навчання Альона повернулася додому сповнена енергії та бажання поширювати рух виховання геніїв з підгузок в рідній Одесі. Кваліфікований тренер груднічкового плавання відразу зацікавила молодих мам, Альону навіть стали запрошувати на такі грандіозні події як “Future mоm’s day”. Вона показала себе, як досвідчений тренер плавання для малюків. Альона відразу поринула у роботу, навчаючи молодих батьків, як правильно купати немовля займаючись плаванням з малюками від двох тижнів у домашній ванні, та з трьох місяців у басейні.

Альона дуже позитивна і відкрита людина, вона легко знаходить спільну мову з кожним малюком. Для дітей тренування з Альоною весела та захоплююча гра, вона підбирає індивідуальну програму для кожного, тому що немовлята по-різному сприймають воду. Мами стали помічати, що й самі з нетерпінням чекають занять. Контакти такого чудового акватренера передавалися з рук в руки, позитивні відгуки супроводжували її роботу. Раніше Альона навчала плавати діток в басейні “Babyaquastart”. Зараз Альона працює в басейні Многоборец, за адресою м. Одеса, вул. Мінська, 6. 

Завдяки таким амбітним та енергійним акватренерам, як Альона Янкова, рух груднічкового плавання невпинно поширюється. Все більше молодих мам користуються нагодою дати своєму малюку найкраще: правильний ранній розвиток.

Сертифікований інструктор з плавання для дітей в Одесі Альона Янкова готова ділитися вами набутим досвідом. Запис за телефоном +380 (97) 728 29 22 - заняття для діток з 2 тижнів до 4 місяців в домашній ванні.

Акваінструктор для дітей Альона Янкова: “Я захоплююсь тим, як швидко помітно результат. З кожним заняттям я бачу, як малюки стають сильнішими та активнішими. Такі зібрані, підтягнуті, справжні спортсмени. Я просто в захваті від кожного з них.”

Альона Янкова
Наша адреса
м. Одеса, вул. Мінська, 6 Клуб Багатоборець
Запис по телефону
+380 (97) 728 29 22
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків