Наша школа

Акватренер Ганна Бєлова

Акватренер Ганна Бєлова: коли ти з 6 років у професійному спорті і перевірила на собі всі переваги плавання - вибір професії очевидний!

Анна зростала в сім'ї медиків, які до її 6 років втомилися сидіти по черзі з дитиною на лікарняному.

Ангіна за ангіною, плюс постійні ГРВІ. Вирішальним у долі Ані став візит в басейн.
7 років вона віддала професійному плаванню, отримала КМС та перехворіла за цей час всього ... 2 рази! Тому головна  її відповідь на питання "Чим корисне плавання для дітей?" - в її лікарняній картці, практично порожній після тривалих затяжних хвороб в ранньому дитинстві.

Після переїзду до Дубаї, знайомі попросили Анну потренувати дітей в басейні. Умови для цього в місті прекрасні, а ось інструкторів не вистачало. І спочатку досвіду та знань зі спорту для занять з дітьми старше 2 років Анні було достатньо.
Але потім бажаючих ставало все більше, а вік дітей все менше ... І навіть професійній спортсменці ставало все важче.

Вибір Анна зупинила на школі інструкторів Water Baby. Вона розуміла - потрібні нові знання, а тут сподобалася ґрунтовна програма та ще й така цінна практика на справжніх малюках!

Сьогодні Анна Бєлова - дипломований інструктор з дитячого плавання. Її вже запрошують спостерігачем на міжнародні чемпіонати по всьому світу! Відкривши нові горизонти і знайомства, вона впевнилася - на цьому її навчання і підвищення кваліфікації не завершаться!
Анна переконалася в своїй думці про користь раннього плавання. Воно робить малюків міцнішими, витривалішими, знижує надчутливість вестибулярного апарату, тренує рівновагу і закладає міцну основу здоров'я на все життя!
А ще Анна, як колишня спортсменка, розуміє, наскільки такі заняття тренують вміння працювати в команді. І це не тільки про спорт! Такі навички знадобляться в будь-якому колективі. Це розвиває в дітях уміння співпереживати і допомагати іншим - прекрасні базові людські здібності. Плавання виховало її краще, ніж це зробила б вулиця. А тепер пора подбати і про інших дітей.

Анна допоможе розслабитися в басейні як малюкам, так і їх батькам. Вода - потужна сила, вона створює здорові звички і прибирає накопичений негатив!
Обов'язково зв'яжіться з Анною Бєловою - офіційним представником міжнародної федерації інструкторів дитячого плавання в Дубаї, якщо живете там і хочете гармонійного розвитку і здорового майбутнього для ваших дітей!

Натисніть "Записатися" і Анна зв'яжеться з вами найближчим часом.

Ганна Бєлова
Наша адреса
м. Дубай
Запис по телефону
+971588166209
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків