Наша школа

Акватренер Ірина Пецкова

Акватренер Ірина Пецкова: вчить плавати кожного із задоволенням

 

Вона за освітою педагог та біолог, тому добре знає про користь плавання в будь-якому віці.

Ірина вирішила не зупинятися на професії шкільного вчителя, а піти далі. Давати дітям не просто знання, а потрібні життєві навички для здорового розвитку. Тому й стала тренером з плавання для дітей.  А ще Іра любляча мама, котра із задоволенням сама відвідувала басейн з маленькою донечкою. Саме тоді вона зрозуміла, що хоче досконало вивчити методику грудничкового плавання та знайшла школу для інструкторів Water Baby. Сьогодні Ірина Пецкова найкращий акватренер для дітей в місті Сарни.

 

Основа фізичного розвитку закладається в ранньому віці, Іра дуже добре усвідомила це, навчаючись в інституті. Здорова дитина, яка пройшла через гармонійний ранній розвиток, легко засвоїть будь-яку шкільну програму. І саме груднічкове плавання дає можливість закласти надійний фундамент.

Іра дуже наполеглива людина. Коли з появою маленької донечки вона усвідомила, що знайти дитячого акватренера в місті Сарни неможливо, почала сама займатися з Елінкою та відразу вирішила стати сертифікованим інструктором з плавання. Інтуїтивно відчуваючи, що рідне місто потребує такої послуги, зосередилася на інноваційній методиці  Юлії Собуцької.

Глибокі знання, практичний досвід та любов до дітей допомагають Ірині розвивати плавання для малюків в Сарнах. Вона займається з немовлятами від двох років в домашній ванній, проводить групові та індивідуальні заняття в басейні для дітей від трьох місяців до десяти років. Навіть навчає плавати дорослих, адже підкорити водну стихію дано кожному, головне не боятися та знайти правильний підхід.

Мами відразу помічають, що заняття в Ірини орієнтовані саме на дітей, вона вміє відчути настрій та бажання маленьких клієнтів, налаштувати їх на легку та невимушену гру. Прекрасно знає, що кожна дитина потребує індивідуального підходу, те, що подобається одному, може не підходити для іншого. Тому підлаштовує не дітей під методику раннього плавання, а навпаки.

Діти чекають заняття в басейні з нетерпінням, тут вони розкриваються просто на очах. Іра дуже рада, що обрала роботу тренера, а не строго наставника в шкільних стінах. Вона хоче навчати дітей лише так: через бажання та веселе спілкування.

Інструктор з плавання для дітей, яка є офіційним представником всеукраїнської федерації інструкторів малючкового плавання у Сарнах, Ірина Пецкова запрошує у басейн, що знаходиться за адресою м. Сарни, вул. Шарпака, 15. Попередній запис за тел. 0971673851.

Обирайте групу відповідно до віку дитини та приходьте, але не варто зволікати. Адже займатися плаванням потрібно починати якомога раніше.


Акватренер Ірина Пецкова: “Плавання ― це ще один урок життя, який потрібно пройти кожному. Немає людей, що не можуть навчитися, потрібно знайти правильну методику.”

Ірина Пецкова
Наша адреса
м. Сарни, вул. Шарпака, 15
Запис по телефону
0971673851
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків