Наша школа

Акватренер Юлія Майєр

Акватренер Юлія Майєр: спершу плавала, щоб побороти страх, та знайшла нове захоплення й улюблену роботу!

Вона почала плавати вже студенткою, а до того Юлія боялася води, що таке аквафобія, та як з нею справлятися, знає з власного досвіду.

Старший син Юлії, Ярослав, хоча й любив хлюпатися у водичці, як і більшість дітей, але миття голови перетворювалося на справжню проблему, пірнати йому взагалі не хотілося. З молодшим Марком досвідчена мама вирішила уникнути цієї проблеми, тому почала шукати акватренера для немовлят в Запоріжжі. А знайшла цікаву справу для себе та найкращий ранній розвиток для малюка
Юлія Майєр настільки захопилася плаванням для немовлят, що вирішила пройти навчання в найкращій школі інструкторів Water Baby та стати сертифікованим акватренером для дітей в Запоріжжі.

Ранній розвиток малюків ― це відповідальна справа, яка потребує ретельної професійної підготовки. Юля шукала акватренера, якому могла б довіряти на сто відсотків, людину не з триденними курсами, а впевненого у своїх діях інструктора. Так натрапила на школу Water Baby та авторську методику Юлії Собуцької, та не могла втратити нагоду стати одним з найкращих акватренерів України.
Плавання для дітей ― це найкращий всебічний розвиток з перших днів. Відсутність страху перед водою породжує впевненість та довіру до зовнішнього світу, а Юлія Майєр хоче зробити так, щоб всі діти любили воду та пірнали без страху. Заняття в басейні для малюків сприяють фізичному та емоційному розвитку, укріплюють імунну систему і мають позитивний вплив на весь організм. 
Навчання в школі Water Baby допомогло Юлії Майєр стати професійним інструктором з малючкового плавання не тільки для власних синів, але й для всіх немовлят міста Запоріжжя. Вона вміє знайти правильний підхід до кожного малюка, знає, як заспокоїти та допомогти справитися зі страхом перед водою. Часто батьки, які приводять малечу на акватренування, самі не вміють плавати і пірнати. Такі заняття в басейні для дітей стають спільним хобі для мами та малюка.
Сьогодні Юлія Мейєр є офіційним представником Міжнародної Федерації дитячого плавання в Запоріжжі. Вона проводить домашні акватренування для немовлят від 2 тижнів до 3 місяців, групові та індивідуальні заняття в басейні для старших діток.

Запис за телефоном: +38098 860 34 46.

Акватренер Юлія Мейєр: “Пірнати без страху ― це неймовірне відчуття. Пропоную подарувати його вашому малюкові з перших днів, щоб він ріс здоровим та впевненим у власних силах.” 
 

Юлія Майєр
Наша адреса
м. Запоріжжя
Запис по телефону
098 860 34 46
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків