Наша школа

Акватренер Максим Рощук

Ви мешкаєте у м. Нетішин і знаходитесь в пошуках інструктора з раннього плавання для свого малюка? У нас є ідеальний варіант - кандидат в майстри спорту з плавання, дбайливий татусь та капітан служби цивільного захисту, тренер школи WaterBaby, член міжнародної спілки інструкторів раннього плавання - Максим Рощук.

 
Точність і скоординованість рухів, впевненість, любов до води та вміння знайти підхід до дитини. Інструктору з такими характеристиками школа раннього плавання WaterBaby сміливо довіряє усіх маленьких мешканців м. Нетішин.
Максим Рощук із дитинства на “ти” з водою — з 6-ти років він займався плаванням та успішно отримав розряд кандидата в майстри спорту (КМС). У 2014 році закінчив Національний університет цивільного захисту, працював керівником зміни пожежно - рятувального підрозділу по охороні Хмельницької АЕС. Вміння нести велику відповідальність, здатність швидко приймати вірні рішення там, де звичайна людина розгубиться, прискіпливість до власної роботи та готовність у будь-яку хвилину віддати сили задля людського блага - володіння такими якостями допомогло Максиму отримати звання капітана служби цивільного захисту.  
Але не менш важливою рисою для людини, що пропагує унікальність раннього плавання, є насамперед любов до роботи із дітьми, бажання і вміння знаходити підхід до малюків. Усе це сповна проявилось в житті Максима, коли він сам став татом. 
"Щодо рішення стати інструктором з малючкового плавання, то сталося це під час вагітності жінки, - згадує Максим. - Можна сказати, що вона і була ініціатором, я погодився і зараз розумію, що це було на 100% попадання в “яблучко”!
Отримавши у 2020 році сертифікат та диплом міжнародного зразка, Максим став частиною успішної команди професіоналів WaterBaby, а також членом Міжнародної федерації інструкторів раннього плавання.
Якщо ви дбаєте про майбутнє свого малюка, прагнете зробити важливий вклад не лише у його фізичний, а й емоційний розвиток, ми запрошуємо вас на індивідуальні акватренування у ванній (для немовлят віком від 2-ох тижнів до 3-ох міс), а також на індивідуальні та групові заняття в басейні (для діток віком від 3-ох міс до 6 років). Вам обов'язково потрібно займатись із Максимом Рощуком, якщо у Вашого малюка є покази до гідрореабілітації, адже інструктори школи WaterBaby мають досвід та грунтовні знання щодо роботи із дітками з гіпертонусом,  м'язовою дистонією, сутулістю, сколіозом, плоскостопістю та іншими супутніми діагнозами, а також аквафобіями! 

Контактні дані інструктора:
тел. +380673833253
@waterbaby_roshchuk_nt
 

Максим Рощук
Наша адреса
м. Нетішин
Запис по телефону
067 383 32 53
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків