Наша школа

Акватренер Марина Осипенко

Акватренер Марина Осипенко: професійний підхід лікаря до малючкового плавання

Вона має вищу медичну освіту та практичний досвід роботи сімейним лікарем.

Тому плавання для немовлят розглядає не як цікаве захоплення, а як необхідну складову всебічного раннього розвитку дитини. Ще навчаючись у медуніверситеті Марина пройшла курси лікувального масажу та працювала з дітьми. Вона чудово знає про переваги груднічкового плавання для лікування та профілактики багатьох дитячих хвороб. 
Опанувати професію інструктора з плавання для дітей у Вінниці Марина вирішила після народження донечки Дарії. Спочатку мама-лікар шукала акватренера для дитини, та зі здивуванням усвідомила, що справжнього професіонала не може знайти. Тому, почала займатися з Даринкою самостійно плаванням в домашній ванні з двох тижнів, та вирішила пройти навчання, щоб стати сертифікованим інструктором з малючкового плавання у Вінниці

Марина Осипенко перш за все досвідчений лікар, тому вміє бути вимогливою до себе та до інших. Вона прекрасно розуміє, що лікування та профілактика таких проблем у немовлят, як порушення м'язового тонусу, кривошия, дисплазія за допомогою раннього плавання ― це вірне рішення. Але потрібен правильний комплексний підхід, теоретичні знання та практичний досвід. Марина знає, як важливо не нашкодити самодіяльністю у перший рік життя дитини.
Навчаючись за спеціальністю лікарська справа Марина пройшла додатковий курс масажу для дітей, бо прекрасно усвідомлювала, що запущені з дитинства стани завжди нагадують про себе у дорослому віці. Вона відноситься до тих лікарів, котрі вважають гармонійний підхід до раннього всебічного розвитку дитини має стати основою сучасної медицини, адже більшість проблем значно простіше попередити, ніж вилікувати.
Але як мама, Марина не могла уникнути емоційної оцінки плавання для немовлят. Даринка чудово плаває та показує на практиці, що теоретичні знання мами-лікаря вірні.
Навчання у школі раннього плавання Water Baby стало для Марини наступною сходинкою до професійного вдосконалення, саме тут вона отримала змогу відшліфувати на практиці свої теоретичні знання. Та втілити в життя бажання долучитися до виховання здорової нації, коли кількість хвороб зменшується завдяки профілактиці.
Акватренер Марина Осипенко, яка є яка є офіційним представником Міжнародної Федерації дитячого плавання у Вінниці, знайде індивідуальний підхід до вашого малюка з притаманною лікарям скрупульозністю. Ви можете бути впевнені, що віддаєте дитину в надійні руки.
Запис на заняття в домашній ванні з малюками від двох тижнів проводиться за телефоном: +38073 077 07 03.

Адреса басейну: м. Вінниця, вул. Замостянська, 20а.

Акватренер Марина Осипенко: “Не заважайте малечі розвиватися, просто зробіть простір навколо цікавим та безпечним.”
 

Марина Осипенко
Наша адреса
м. Вінниця, вул. Замостянська, 20 а, Оздоровчий комплекс «Ніагара»
Запис по телефону
073 077 07 03
Записатися на заняття

Розклад занять

Вівторок
10:00 - 11:00 група 1 рік - 3 роки;
11:30 -12:30 група 3 міс. - 1 рік;

Середа 
10:00 - 11:00 група вагітні
11:30 - 12:30 3-6 років;

Четвер 
10:00 - 11:00 група 1 рік - 3 роки;
11:30 - 12:30 група 3 міс - 1 рік;

П’ятниця 
10:00 - 11:00 група вагітні;
11:30 - 12:30 група 3 - 6 років.
 

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків