Наша школа

Акватренер Ольга Вегера

Ольга Вегера: від Чемпіонки України з плавання до висококласного тренера для малюків
Ольга на власному досвіді переконалась скільки користі і радості приносить плавання, яку свободу і задоволення воно дарує, тому після народження дітей хотіла якнайшвидше познайомити їх з цим видом спорту.

Але тренування зі своєю малечею наскільки її захопили, що вона вирішила займатись цим професійно.  
Іще з дитинства Ольга любила воду і обожнювала плавати в морі та на озері Світязь. Дитяче захоплення переросло у професійний спорт. Дівчина була в збірній України з плавання, отримала звання майстра спорту України з плавання та навіть стала Чемпіонкою України. Отримала освіту тренера з плавання в Національному університеті фізичного виховання та спорту України.
Через рік після народження сина Ольга вирішила пройти навчання у школі WaterBaby та стати інструктором з раннього плавання для немовлят.  В цей же час вона дізналась, що вагітна тому навчання довелося відкласти. Юлія Собуцька сказала їй, що з часом люди змінюють свої мрії і не повертаються, якщо відстрочують навчання. Але професійна жага досягнення мети зіграла свою роль – Ольга сказала, що буде першою, хто повернеться.
І таки повернулась! Коли її молодшій доньці виповнилось 7 місяців, вона прийшла до школи WaterBaby і стала інструктором з раннього плавання. Своїх дітей акватренер вчила плавати з малечку спочатку у ванні, а потім і в басейні, тому обоє малюків перейняли її любов до води.
Професійна плавчиня і дитячий інструктор розповідає, що в воді вона по справжньому відпочиває, в обіймах стихії чудово володіє своїм тілом та прагне навчити цьому як можна більше малюків. Плавання з раннього віку розвиває дітей фізично та психологічно, а навчання в ігровій формі розпалює бажання до вивчення цього світу. Як мама, Ольга знає, яку важливу роль відіграють заняття у воді у взаєминах між батьками та дітьми, тому намагається, щоб її учні відчували цю гармонію і насолоджувалися кожним заняттям.
Робота з дітьми приносить Ользі шалене задоволення і вона ділиться ним зі своїми маленькими учнями. Любов до води поєднується з любов’ю до дітей та радістю від спілкування з ними, тому акватренер з легкістю знаходить підхід до малюків  і навчає їх опановувати водну стихію в Луцьку.
Записатись на заняття можна за телефоном +38 095 555 14 77


Ольга Вегера
Наша адреса
м. Луцьк Lime Fit, Писаревського 3
Запис по телефону
095 555 14 77
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків