Наша школа

Акватренер Тетяна Рудь

Акватренер Тетяна Рудь: її рідному місту дуже не вистачало інструктора з малючкового плавання!
І Тетяна вирішила взяти справу в свої руки.

І якщо ви читаєте це - то у неї все вийшло!

Буде справедливо відзначити, що мрію працювати з малюками Тетяна не викохувала з дитинства. Більше того, була до глибини душі вражена, вперше дізнавшись про школу Water Baby!
По-перше, здивувало те, що крихітки віком кілька місяців здатні пірнати і плавати зовсім без страху. І це при тому, що вона і сама - мама, але в її місті про таке ніхто не чув.
А по-друге, що є така професія - інструктор раннього плавання. І можна займатися розвитком малюків в такому природньому для них середовищі - воді, ходити із задоволенням на роботу і бути частиною спільноти професійних інструкторів. А ще спілкуватися з іншими батьками і допомагати їм виховувати маленьких здорових геніїв.

Раннє плавання - заняття, які можна практикувати з 2-х-тижневого віку! І дізнавшись про його користь для всіх без виключення систем організму дитини і про те, як воно впливає на все подальше життя дитини, Тетяна абсолютно впевнилася: батьки Нетішина повинні мати таку можливість!

Сьогодні Тетяна Рудь - перший офіційний представник Міжнародної Федерації дитячого плавання і інструктор раннього плавання Water Baby в м.Нетішин. Вона пишається бути першою, хто зустріне найменших мешканців міста в басейні або хто навчить їх плавати в домашній ванні.

Тетяна - сама мама, і її маленька дочка тепер в захваті від води. Хоча старт був не дуже вдалим: досвід плавання в річці без правильного підходу обернувся аквафобією для дівчинки. Але її легко вдалося побороти мамі Тані - вже дипломованому інструктору!
Нехай страхи не зупиняють інших! Методи роботи в басейні або ванні - дуже м'які, дітки не відчувають ніякого дискомфорту.
А буває, води бояться батьки. І їхні страхи транслюються малюкам. Тетяна вміє знайти правильний підхід до всіх - і до маленьких, і до дорослих. Навчить розслаблятися і отримувати задоволення!
А ще плавання має величезний потенціал в профілактиці та коригуванні проблем здоров'я. І чим раніше почати - тим успішніші результати, точно знає і готова починати прямо зараз ваш інструктор.

"Вода - неймовірне джерело задоволення, гармонії і ідеальне середовище для всебічного розвитку. Я хочу, щоб якомога більше батьків це розуміли. І якомога більше малюків - практикували"

Тетяна Рудь - перший офіційний представник міжнародної федерації інструкторів дитячого плавання в м.Нетішин.
Запишіться на заняття, вона зв'яжеться з вами і розкаже вість всі деталі!

Тетяна Рудь
Наша адреса
м. Нетішин
Запис по телефону
+380971597420
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків