Наша школа

Акватренер Яна Поліщук

Сертифікований тренер Water Baby Яна Поліщук ― якщо хочеш досягти своєї цілі – невтомно працюй над своїм розвитком.
Пізнавати світ, отримувати нові знання, набиратися і ділитися досвідом – життєві кредо Яни.


За освітою Яна – вчитель початкових класів. Володіє не лише теоретичними знаннями поводження з дітьми, а й практичними.  Як ніхто знає про те, що всі діти особливі і, що вони повинні  жити у світі краси, гри, казки, фантазії і творчості.
Більше шести років Яна працювала вихователем у дитячому садочку, навчаючи та оберігаючи малюків. Ставилася до дітей так, як хотіла б ставитися до власних. І хоча робота за спеціальністю приносила їй задоволення від спілкування з малюками, але перспективи та розвитку, на жаль, не було. 
Довго не роздумуючи, Яна переїхала закордон, де рік пропрацювала нянею у чудовій родині. Але, знову ж таки, не бачила свого майбутнього на цій роботі. Їй хотілося реалізуватися і віднайти своє покликання, знайти справу, яка б торкнулася її душі.
Як не дивно, але саме закордоном знайома порадила Яні довідатися про курси тренерів з раннього плавання.
Детально ознайомившись про оздоровчу методику малючкового плавання, Яна усвідомила, що не можна гаяти часу й спеціально повернулася в Україну, щоб оволодіти необхідними знаннями й здобути сертифікат тренера Water Baby.
Вже в період навчання, Яна не тямила себе від щастя, оскільки отримала можливість не лише проводити час із малюками, а й навчати  їх новому, допомагати дітям пізнавати та проявляти себе, реалізовувати  свої вміння та отримувати максимум задоволення від занять у воді. Діти слухалися Яну, раділи та розвивалися разом з нею.
Яна віднайшла спосіб реалізувати себе у сфері, якій присвятила багато років, а місто Дубай виявилося місцем, яке, ніби створене для починань, як тренера з малючкового плавання, оскільки клімат регіону спекотний, а вода - завжди актуальна.
Офіційний представник федерації інструкторів малючкового плавання у м. Дубай (Об'єднані Арабські Емірати) Яна Поліщук з радістю  чекатиме на Ваших малюків. Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими!
Запис за телефоном +397 150 94 17 790.
Адреса басейну: м. Дубай
Акватренер WaterBaby Яна Поліщук: «Діти відразу і невимушено освоюються зі щастям, бо вони самі по природі своїй - радість і щастя.»

Яна Поліщук
Наша адреса
м. Дубай
Запис по телефону
+397 150 94 17 790
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків