Наша школа

Акватренер Юлія Тимошенко

Сертифікований тренер Water Baby Юлія Тимошенко ― заняття у воді можуть замінити безліч ліків, але жодні ліки у світі не можуть замінити раннє плавання.


Кожна  людина  має навчитися жити  так,  щоб  не  заподіяти  шкоди  ані  своєму  здоров’ю,  ані  здоров’ю оточуючих. 
За освітою Юлія - сімейний лікар. Успішно закінчила інтернатуру, але за спеціальністю працювати не вдалося. Юлія не підтримувала традиційні прийоми лікування дітей й постійно шукала способи оздоровити свою доньку природними методами, оскільки впевнена, що більшість хвороб можна вилікувати за допомогою зміни образу життя й фізичної активності. Вважає, що головною  метою  лікаря  є збереження здоров’я  дитини,  а  не  намагання  лікувати  їх,  коли  вони  захворіли. Щоб малюк отримав  насолоду  від  скарбів  природи, він  повинен  бути здоровим. Саме здоров’я – це краса. Якщо дитина буде здоровою, то любитиме життя.
Щоб проводити більше часу з донькою, Юлія шукала своєрідні заняття, у яких могли б брати участь і батьки. Натрапила на  інформацію про малючкове плавання в інтернеті й зрозуміла, що програма Water Baby це саме те, що необхідно всім дітям для здорового розвитку. Вона так прониклася ідеєю раннього плавання, що ні про що інше думати вже не могла. Враховуючи те, що Юлія одинадцять років поспіль ходила на плавання в басейн, брала участь у змаганнях і отримала велику кількість призових місць, тому, без вагань записалася на курси, пройшла відповідне навчання і отримала сертифікат тренера малючкового плавання.
Як лікар і як просто мама, Юлія розуміє, що в ранньому плаванні важливий не тільки результат, а й процес. Якщо правильно організувати процес плавання дитини, він принесе задоволення всім учасникам: малюку, батькам і тренеру.
Офіційний представник федерації інструкторів малючкового плавання у м. Вараш Юлія Тимошенко радить записати дитину на раннє плавання, оскільки однією з найбільших удач у житті людини є щасливе дитинство.
Запис за телефоном +38 097 333 90 28.
Адреса басейну: м. Вараш
Акватренер WaterBaby Юлія Тимошенко: «У дітей немає ні спогадів про минуле, ні планів на майбутнє, зате, на відміну від нас, дорослих, вони вміють користуватися сьогоденням й отримувати задоволення від дрібниць. Подаруйте своїй дитині можливість бути щасливими!»

Юлія Тимошенко
Наша адреса
м. Вараш
Запис по телефону
+380973339028
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків