Наша школа

Акватренер Алевтина Шевченко

Алевтина Шевченко: пройшла шлях від мами до сертифікованого інструктора малючкового плавання

Вона почала відвідувати басейн, коли очікувала народження свого первістка Артема.

Акватренування для вагітних плавно перейшли у заняття малючковим плаванням: Алевтина із величезним задоволенням відвідувала басейн для малюків як зі старшим, так і з молодшим сином. Тому про величезну користь плавання для дітей мама Алевтина знає з власного досвіду. Хлопці у неї фізично здорові, розумні, кмітливі, легко навчаються та відкриті до спілкування з цілим світом.
Діти підросли, а бажання займатися малючковим плаванням у мами залишилося. Тому жінка й прийняла рішення стати сертифікованим інструктором з плавання для немовлят у Вінниці. Для навчання обрала найпотужнішу в Україні школу Water Baby та безпечну перевірену методику Юлії Собуцької.
Алевтина щира та відкрита, вона легко знаходить індивідуальний підхід до кожного малюка та чудово ладнає з найвимогливішими батьками. В неї на акватренуваннях не буває сліз, лише посмішки та радість дітей.

Коли Алевтина вагітною плавала в басейні, то відчувала на собі чудодійну силу води. Адже це стихія, яка дає можливість зняти втому та поринути у відчуття безмежного спокою та розслаблення. Мама хотіла, щоб після народження малюк якнайшвидше зміг відчути такі позитивні емоції, тому сміливо прийшла з 10-місячним Артемом в басейн. Те, як хлопчик зростав та розвивався, переконало Алевтину на власному досвіді, що материнський інстинкт її не підвів. Користь раннього плавання для немовлят ― очевидна та незаперечна. З молодшим сином Ванею Алевтина плавала вже з 4-місячного віку. Як мама, Алевтина знала про раннє плавання все, бо пропустила цей позитивний досвід через себе.
Хлопці виросли, вони легко допливають до буйків, безстрашно стрибають у воду з висоти та впевнено почуваються, а мама відчула, що сумує за басейном з малюками, де можна черпати енергію та ділитися позитивними емоціями на кожному акватренуванні. А поступово сум змінився на бажання повернутися, але тепер вже в ролі інструктора з плавання для немовлят. Бо цим неймовірним та корисним досвідом Алевтина хоче ділитися з іншими батьками, допомагати ростити здорових та розумних дітей. 
Користь раннього плавання відома давно та визнана дитячими лікарями на міжнародному рівні. Малюки, які відвідують басейн:


  • загартовуються та укріплюють імунну систему;

  • отримують ефект масажу від контакту з водою;

  • тренують бронхо-легеневу систему під час пірнань;

  • зміцнюють м'язи завдяки руховій активності;

  • покращують кровообіг та роботу мозку. Всі ці знання Алевтина просто не могла тримати в собі, тому рішення стати інструктором переросло з бажання у дію: Алевтина пройшла навчання в найкращій школі України Water Baby та стала сертифікованим інструктором.
Сьогодні Алевтина Шевченко офіційний представник Міжнародної Федерації дитячого плавання у Вінниці. Вона не просто навчає плавати малюків від 2 тижнів до 6 років,  вона дарує їм справжні щирі емоції від спілкування з водою. Вона ніжно та лагідно спілкується з дітками, вміє підібрати індивідуальний комплекс вправ для кожного, знає, як зацікавити та зарядити позитивом. А ще Алевтина пройшла додатковий курс навчання по акватренуваннях для вагітних, тому залюбки працює з майбутніми матусями.
Записатися на індивідуальні та групові заняття до Алевтини можна за телефонами:  +38050 597 43 95 та +38068 848 31 05.

Поспішайте отримати позитивні емоції та подарувати своїм малятам користь від раннього плавання!

Акватренер Алевтина Шевченко: “Плавати ― це наче літати. Якщо навчився, то ніколи не зможеш розучитися.”
 

Алевтина Шевченко
Наша адреса
вул. Замостянська, 20, комплекс "Ніагара", вул. В. Порика, 28, аквапарк "Маяк", вул.Трамвайна, 3, корп. 3, ЖК "Авалон", центр BabySpa
Запис по телефону
068 848 31 05
Записатися на заняття

Розклад занять

  • вул. Замостянська, 20, комплекс "Ніагара":

Джакузі для малюків від 3 міс. до 1 року.

Час занять - за домовленістю.

  • вул В. Порика, 28, аквапарк "Маяк":

Час занять - понеділок, середа, п'ятниця - з 08-00 до 11-00.

  • вул. Трамвайна, 3, корп. 3, ЖК "Авалон", центр BabySpa:

Час занять - позмінно: з 09-00 до 14-00, з 14-00 до 19-00.

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків