Наша школа

Акватренер Карина Князєва

Акватренер Карина Князєва: від плавання з донечкою до мрії про власний басейн!

Вона не знала про малючкове плавання, поки не довелося шукати інструктора донечці Мирославі.

За рекомендаціями лікарів з першого року життя дівчинка потребувала плавання з професійним інструктором, але знайти тренера для немовлят в Кривому Розі виявилося дуже складно. Охочі були, але Карина на рівні інтуїції відчувала ― це самоучки, які не приносять користі дитині.
Карина залишила невдалі пошуки та почала активно займатися з донькою сама. Вона відчула, що насправді потрібно малечі, навіть навчила Мирославу пірнати. Сьогодні дівчинка просто обожнює воду, росте здоровою та невгамовною, щодня радує маму своїми витівками. А Карина пройшла курс навчання в найпотужнішій школі Water Baby та стала першим сертифікованим інструктором малючкового плавання в Кривому Розі. 
Карина Князєва належить до тих людей, які сміливо рухаються вперед. Коли знайти професійного інструктора з плавання для дітей в Кривому Розі виявилося неможливо, вирішила стати ним. Кожен свій крок вона перевірила, як мама, на власному досвіді, та переконалася в користі плавання для раннього розвитку дитини.
Потім прийшло рішення стати професійним інструктором, адже таких батьків в Кривому Розі багато. Розглядаючи варіанти навчання жінка точно знала, що триденні курси з практикою на ляльках їй не потрібні. Адже батьки шукають професіонала, якому можна сміливо довірити дитину, який володіє глибокими теоретичними знаннями та має багато годин практики.
Авторська методика Юлії Собуцької для Карини, як досвідченої мами, була зрозуміла. Навчаючись в школі Water Baby жінка усвідомила, що десь на рівні материнської інтуїції знайшла правильний підхід до плавання з немовлятами, коли займалася з донькою.
Тепер Карина Князєва ― досвідчений інструктор з плавання для немовлят та офіційний представник Міжнародної Федерації дитячого плавання у Кривому Розі. Вона пройшла спеціальну підготовку та знає, як займатися плаванням:


  • з немовлятами від двох тижнів до трьох місяців в домашній ванні;

  • з дошкільнятами від трьох років в басейні;

  • з дітьми з особливими потребами. Каріна знайшла справу свого життя і мріє відкрити в Кривому Розі спеціальний басейн для немовлят. Створити ідеальні умови для плавання кожній дитині.
Не зволікайте, інструктор з малочкового плавання Карина Князєва чекає на Вас, запис за телефонами: +38068 870 51 73 та +38095 462 91 37

Акватренер Карина Князєва: “На власному досвіді я переконалася у користі раннього плавання. Тому мрію, щоб така можливість була у всіх дітей”
 

Карина Князєва
Наша адреса
Кривий Ріг
Запис по телефону
068 870 51 73
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків