Наша школа

Акватренер Софія Крохмальна

Акватренер Софія Крохмальна: розвиває груднічкове плавання в Червонограді

Вона спершу отримала медичну освіту, а тоді знайшла своє справжнє покликання та улюблену справу.

Лікувати хвороби ― це вже боротьба з наслідками, тому Софія хоче створити умови, в яких зростатимуть здорові діти, які будуть  знайомитися з лікарями лише на профілактичних оглядах. 
Про користь плавання для немовлят вона знає, як медик за профільною освітою.  Тому дівчина й вирішила пройти курс навчання в найпотужнішій школі України Water Baby та стати першим сертифікованим інструктором малючкового плавання в рідному місті. 

До вибору професії Софія підходила інтуїтивно, і не помилилася. Вже під час навчання в медичному коледжі дівчина зрозуміла ― вона хоче допомагати людям бути здоровими. Фундамент міцного фізичного здоров'я закладається в малюків з народження, і помилки тут можуть дорого коштувати, а правильний підхід до раннього розвитку, навпаки ― окупиться сторицею. Так Софія вирішила стати інструктором з плавання для дітей, і готова прикладати максимум зусиль, щоб заняття приносили користь і позитивні емоції як для діток, так і їх батьків.
Червоноград ― невелике місто, тому знайти сертифікованого акватренера для малюків тут неможливо. Софія Крохмальна стала першим та найкращим інструктором. Найкращим тому, що має не лише базову медичну освіту, але й пройшла спеціальне навчання по малючковому плаванню в школі міжнародного рівня Water Baby. Вона проводить заняття за безпечною європейською методикою, яка перевірена часом та схвалена дитячими лікарями. А ще Софія дуже любить дітей, та легко знаходить з ними спільну мову. Вона точно знайде особливий підхід до вашого малюка, це поза сумнівом. 
Сьогодні Софія Крохмальна є офіційним представником Міжнародної Федерації дитячого плавання у Червонограді. Вона проводить заняття з малюками від двох тижнів до трьох місяців в домашній ванні, а також групові та індивідуальні акватренування з дітьми від трьох місяців до шести років в басейні. Поспішайте записати вашого малюка на плавання за телефоном +38063 183 56 83.

Не гайте часу, адже всебічний ранній розвиток дитини ― це найважливіше.

Акватренер Софія Крохмальна “Раннє плавання ― це запорука здоров'я вашої дитини в майбутньому. Приєднуйтесь до виховання здорової нації.”
 

Софія Крохмальна
Наша адреса
Червоноград
Запис по телефону
063 183 56 83
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків